2410
2553
عنوان

لباس زیر شیردهی

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 35 پست
انشاالله به سلامتی زایمان کنی وبچه های سالم وصالحی خدا بهت بده. جاریم هم یه سه قلو دختر داره دسته ی ...

عزیزم،خداحفظشون کنه.برای ما هم خیلی دعاکن.اینکه سالم باشن وب موقع بیان ودستگاه نرن

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )
سینه رو بالانگه میداره یا شل و وله؟

ای بابا استارتر عزیز بذار بچه هات به دنیا بیان تا چند سال اول اینقدر مشغولی که دیگه یادت  از فرم وهیکل نمیاد که بخوای بسازی.خودم که اینجوری بودم.دوتا زایمان پشت هم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم،خداحفظشون کنه.برای ما هم خیلی دعاکن.اینکه سالم باشن وب موقع بیان ودستگاه نرن

برا شما که خوبه فکر کنم هفته 37 باشی.انشالله دستگاه نمیرن ولی دخترای جاریم هفت ماهه با 900 گرم وزن دنیا اومدن.

من از این اسفنجی خارجی ها گرفتم خیلی خوش فرم نگه میداره.از بالا جایی که بندش وصل شده باز و بسته میشه و ظاهرش مثل معمولی هاست.

ایرانی ها که جلوش دکمه داره خیلی بیریخته.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2456
ای بابا استارتر عزیز بذار بچه هات به دنیا بیان تا چند سال اول اینقدر مشغولی که دیگه یادت  از فر ...

اره واقعا،فقط خدا تواناییشو بده ان شاالله.خدا حفظشون کنه بچه های گلتو🙏

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )
برا شما که خوبه فکر کنم هفته 37 باشی.انشالله دستگاه نمیرن ولی دخترای جاریم هفت ماهه با 900 گرم وزن د ...

وای چقد ریز،خیییلی سخته.من الان توماه هشتم،هفته۳۳.دکترم میگه ۳۵هفته بیا برای عمل ولی ب نظرم زوده

اره واقعا،فقط خدا تواناییشو بده ان شاالله.خدا حفظشون کنه بچه های گلتو🙏

انشالله به خوبی وخوشی میگذره درسته اولش سخته ول بعد کیفشو میکنی.مطمئن باش خداوند تواناییش رو در وجودت دیده که بهت نعمت داده.

از نظر من‌نگیر دوتا گرفتم بیخود بود ده روز اول ک سینه سنگین میشه خوبه ولی هرکدوم از سینه ها به طرفن اگ میگیری گیپور یا طوری و ساده نگیر اسفنجی بگیر ک جمع کنه سینتو 

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
2714
انشالله به خوبی وخوشی میگذره درسته اولش سخته ول بعد کیفشو میکنی.مطمئن باش خداوند تواناییش رو در وجود ...

مرسی مهربون،ان شاالله ک همینطوره😍😚

وای چقد ریز،خیییلی سخته.من الان توماه هشتم،هفته۳۳.دکترم میگه ۳۵هفته بیا برای عمل ولی ب نظرم زوده

سی وپنج که واقعا زوده.استراحت داشته باش انشالله به موقع زایمان کنی.

عرق کاسنی هم خیلی مهمه بیشتر بچه ها الان زردی دارن.

دختر اولم داشت تو خونه بهش شیر خشت و ترنجبین دادم خوب شد ولی برا دومی ندادم گفتم خوب میشه دو روز بستری شد ولی بازم بخیر گذشت.

از نظر من‌نگیر دوتا گرفتم بیخود بود ده روز اول ک سینه سنگین میشه خوبه ولی هرکدوم از سینه ها به طرفن ...

آخه کاپ اسفنجی هاکوچیکه،۹۰،۹۵نداره.پس فعلا نمیگیرم

سی وپنج که واقعا زوده.استراحت داشته باش انشالله به موقع زایمان کنی. عرق کاسنی هم خیلی مهمه بیشتر بچ ...

اره هرشب دارم میخورم.بیستمم عروسی خواهرمه،اونم یدونه خواهر موندم چی کارکنم.دکترم گفت قبل ۳۵بیا اگه اوکی بودی ی هفته عقب میندازیم،خلاصه خیلی دعام کن.خیییلی سخت شده،خواب شب ندارم،خارش بدن،سنگینی الان هرکدومشون نزدیک دوکیلو شدن،واقعا ب سختی راه میرم.البته ناشکر نیستم،بازم تا الان خدا خییییلی هوامو داشته

آخه کاپ اسفنجی هاکوچیکه،۹۰،۹۵نداره.پس فعلا نمیگیرم

کوچیکه ولی بدرد بخور تر از این ساده هاست واس من ک مانتو خیلی بدروش میشینه

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
اره هرشب دارم میخورم.بیستمم عروسی خواهرمه،اونم یدونه خواهر موندم چی کارکنم.دکترم گفت قبل ۳۵بیا اگه ا ...

سلام خوبی زایمان کردی ؟

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
سلام خوبی زایمان کردی ؟

سلام،ممنون.بله،نوزدهم زایمان کردم

2706