2737
2734

تو یه شهر غریب زندگی میکنم،همسرم اکثرا شیفته،وفتی میاد خستست،قبلا شاغل بودم و عادت به اینکه تو خونه بنشینم ندارم،هیچکس رو واسه رفت و امد نداریم با پسرم همیشه تنهاییم،پسرم پرتوقع شده و بهونه گیر،مدتی مهد میرم و پیشش

میشینم تا بازی کنه و کمی اجتماعی بشه ولی تا من اونجام با هیچکس ارتباط برقرار میکنه بااینکه چند ماهه میرم باز وقتی مربیهاش صداش میکنن میاد میشینه بغلم،چون مربیهاش میبینن من اونجام دیگه حواسشون بهش نیس بزرگترا بهش زور میگن به وجود من حساسیت نشون میدن باهاش لج میکنن و من نمیتونم چیزی بگم بیشتر ناراحت میشم پسرمم میاد پیشم که ازش دفاع کنم میمونم چکار کنم به مربیهاشونم که میگم فکر میکنن چون بچه خودمه اینطوری میگم در حالیکخ من خودمم نمیذارم کوچکتر از خودشو اذیت بکنه،این باعث خیلی سوتفاهما میشه،و واقعا اذیت میشم،مهمترین مشکلم اینه که از اینکه در همه حال پسرم پیشمه عصبی شدم و گاهی حوصلم نمیکشتش و عصبانی میشم بهش،نمیخوام اینطوری ادامه بدم ولی دلمم نمیاد بگذارمش بیام،اگه بیام مطمینم بهش خوب میرسن چون مربیهای خوبی داره و باونیکی ها خیلی خوب میرسن و بچه های کوچکتر از پسرم که اوایل باهم میرفتیم مادراشون حتی نمیومدن بشینن الان خیلی خوب شدن میرن میگردن نه لجبازی نه جیغ و داد نه گریه،حتی اوناییکهروزای اول خیلی بیقراری میکردن الان خیلی خوب شدن  و کاملا خوشحال مشغول بازین،حالا بنظرتون کار من درست بوده با اونا،من که انقد ناز پسرمو کشیدم الان دیگه توانشو ندارم و دارم کم کم افسرده میشم،خیلی دوس دارم سر کارم برگردم خیلی دوس دارم شیرینی های پسرمو ببینم در حالیکه انقد خسته و افسرده شدم انگار نمیبینمش فقط بهش میرسم فقط اینکه غذا و خوابش بموقع باشه تغذیه ش درست باشه و تلوزیون کم ببینه تلاش میکن ولی نه میتونم باهاش بازی کنم نه کتاب بخونم نه باهاش حرف بزنم،چکار کنم خواهش میکنم بهم بگیم شما بودین چکار میکردین؟وقتی گریه شو میبینم انگار دنیا واسم تمون میشه و نمیتونم گریه هاشو وقتی نیستم تو مهد تحمل کنم از طرفی اگه نبرمش مهد هم انقد بهش عصبانی میشم و اون انقدر لجبازی میکنه که اوضاع بدتر میشه

کارت خیلی اشتباهه که میری اونجا میشینی

اینجوری پسرت یادنمیگیره ازخودش دفاع کنه بقیه هم به خاطر وجود شما اصلا باهاش دوست نمیشن

تاوقتی هم که اونجا باشی شرایطت همینه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطورم دخترم وابستگی شدید به شوهرم داره ولی ما طلاق عاطفی گرفتیم و خونه راهش نمیدم دخترم رو فقط خونه بازی میبرم کاش از اول عین اکثر مامان ها که زیاد خودشون رو درگیر نمیکنن منم مستقل تر بارش میوردم 

2728

عزیزم دلیل افسردگی ما اینه که 

خانمایی ک شاغل هستن وقتی بیکار میشن خیلی واسشون خونه نشینی  سخته پسر شماهم هرجی شما بیشتر بری پیشش بد تر میشه

مثلا یه جیزو بهونه کن بگو من یادم رفت زیر غدارو خانوش کنم میرم خونه و برمیگردم کم کم در طول روز ها مدت زمانی ک میششی رو کم کن و در نهایت به صفر برسون

در مورد زورگویی بزرگتر از خودش باید بگم شما اصلا دخالت نکن نزار حس کنه تو این موارد شما پشتشی جون یاد نمیگیره از خودش دفاع کنه 

کارت خیلی اشتباهه که میری اونجا میشینی اینجوری پسرت یادنمیگیره ازخودش دفاع کنه بقیه هم به خاطر وجود ...

اخه اطرافیان خیلی تحت فشارم میگذارن که پسرت کوچکه و زوده هنوز

منم همینطورم دخترم وابستگی شدید به شوهرم داره ولی ما طلاق عاطفی گرفتیم و خونه راهش نمیدم دخترم رو فق ...

بله چون تجربه اوله خیلی انرژی میگذاریم و فکر میکنیم تا اخر میتونیم ادامه  بدیم تا یه جایی میبریم،عزیزم شرایط تو هم بده درکت میکنم میدونم خیلی سختته ولی چرا یهو جدا نمیشین اگه مشکل بزرگی دارین اخه اینطوری کوچولوتون بیشتر اذیت نمیشه؟

اخه اطرافیان خیلی تحت فشارم میگذارن که پسرت کوچکه و زوده هنوز

چندسالشه مگه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
عزیزم دلیل افسردگی ما اینه که  خانمایی ک شاغل هستن وقتی بیکار میشن خیلی واسشون خونه نشینی &nbs ...

اصلا نمیذاره ازش جدا بشم،یعنی با گریه رهاش کنم؟قانع نمیشه که

بله چون تجربه اوله خیلی انرژی میگذاریم و فکر میکنیم تا اخر میتونیم ادامه  بدیم تا یه جایی میبری ...

استقلال مالی ندارم به خدا دلم خون میشه وقتی اشتیاق یه طرفه ی دخترم رو به پدرش میبینم ما نمیتونیم جای اغلب خالی پدر رو هم براشون پر کنیم به نظرتون عادت میکنن؟

استقلال مالی ندارم به خدا دلم خون میشه وقتی اشتیاق یه طرفه ی دخترم رو به پدرش میبینم ما نمیتونیم جای ...

عزیزم اگه الان توان مالیش رو نداری،کم کم هدفت باشه که بکاری برای خودت درست کنی،حالا هر چی که تواناییشو داری اگه لازمه کلاس برو اموزش برو ،میدونی اینطوری هم تو بلاتکلیفی هم دخترت،بخاطرهمین میگم اذیت میشه،اگه هم تونستی رابطتو با همسرت درست کن نمیشه؟میتونم بپرسم مشکلتون قابل حله یا نیس

عزیزم اگه الان توان مالیش رو نداری،کم کم هدفت باشه که بکاری برای خودت درست کنی،حالا هر چی که توانایی ...

امروز در موردش تاپیک زدم عده ای میگفتن جدا بشم کلا و عده ای مخالف بودن خیلی به خانوادش اهمیت میده کلیات و جزئیات زندگی مون رو واسه خانوادش شرح میده خیلی سرده فحاشه دروغگو و بی مسئولیت و از همه مهمتر اگه من یا دخترم تحت شرایط بحرانی باشیم براش مهم نیست و کمکی نمی کنه 

دو سال و سه ماه

نه خیلی کم سنه الان اضطراب جدایی از شما رو داره. اصلا وقتی خودش تمایل نداره از خودتون دورش نکنین الان سنش مناسب مهد نیس از سه سال به بالا اونم در صورت تمایل خودش 

امروز در موردش تاپیک زدم عده ای میگفتن جدا بشم کلا و عده ای مخالف بودن خیلی به خانوادش اهمیت میده کل ...

ببین اصلا نمیشه از روی اینا قضاوت کنه کسی جدا بشی یا نه،فقط خودت میتونی تشخیص بدی میتونی باهاش زندگی کنی یا نه،بنظرم این مساله ای نیس که نظر بخوای از کسی،بشین به همه چیز فکر کن،ببین جدا بشی به نفعته یا نه بهمه ی عواقبش فکر کن،باید امادگیشو داشته باشی خودت بلد باشی رو پای خودت وایسی،یا خانواده مهربون و عاقلی داشته باشی که حمایتت کنن،پدر منم اینطوری بود همه چی رو میرفت میگفت اینا اینطوری یاد گرفتن نمیتونن جور دیگه ای باشن،برو مشاوره بهت راهکار بده یمدت دندون رو جگر بذار ببین میتونی اون چیزایی که واقعا رو مخه رو کمی تغییر بدی،تمام تلاشتو بکن،دیدی نشد دیگه بعد جدایی حسرت نمیخوری که کاش زندگیمو حفظ میکردم،دختر نازتو ببوس،هر وقت خواستی بیا حرف بزنیم خواهری 

2706