2726

سلام عزیزان  همه تعریف کنید اول خودم بگم کلاس سوم ابتدایی بودم بابام دانشجو بود هرسری میرفت تهران واسم هدیه های قشنگ میخرید یه بار تو تلوزیون میکروسکوپ دیدم گفتم چه باحاله هفته ی بعد که بابام از دانشگاه برگشت برام میکروسکوپ خریده بود یه بارم تو تلوزیون یه برنامه ی نجوم نشون میداد مرده تلسکوپ داشت گفتم منم میخوام تلسکوپ برام سفارش داد هعیییی یادش بخیر بماند کتابایی که خرید برام مداد رنگیا روسریا 

خانما تاپیکو بالا نگه دارید و خاطراتتونو بنویسید من کسی رو ریپلی نمیکنم که چت قاطی خاطرات نشه فقط خاطره ی هرکسو خوندم لایک میکنم 

خوهشا دعوا و بحث هم نکنید باهم 

شادی روح پدرهایی که بین ما نیستن یدونه صلوات لطفا ❤❤

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔