2733
2734

سلام ۳۷هفته و ۴روزمه از صبح حس میکنم نی نی حرکاتش اروم شدن کم تکون میخوره دیروزم بهداشت بودم صدا قلبشو شنیدم همه چی خوب بود الانم حرکاتشو حس میکنم ولی ظریفو آرومن دیشب محکم تربودن

چکار کنم برم بیمارستان؟دکترمم امروز مطب نیست میترسم یه موقه پی پی کرده باشه تو شکمم بیمارستانم ۱ساعت راهه تا برسم موندم چکا کنم

طبيعيه چون بچه هرچي بزرگتر بشه تكوناش كمتر ميشه 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا برا منم همینطوریه یروز پرقدرته یروز کم اما خب من نگران نمیشم کلا دکترم میگ بعد غذا ۴تا حرکت داشته باشه اوکیه

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2728

بنظرم برو خواهرم هم سر بچه دومش اینجوری بود رفت بیمارستان سونو گرفتن گفتن بند نافش دور گلوشه😢ولی خب سالم بدنیا اومد😘😘

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2738
من نی نیم فک کنم درشته اخه دوهفته پیش سونو دادم وزنش ۲وششصد بود  مایع امونیاکمم زیاد بود ممکنه ...

۲۶۰۰ک درشت نیس عزیزم

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
منم ترسه اینو دارم  کی زایمان کنم راحت بشم از این استرسا

نه دور از جون عشقم ولی برو یه سر بیمارستان😘

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
سعی میکنم برم مرسی فدات پاسخ دادی😍

😚انشاءالله هم تو هم فرشته ی کوچولوت سالم باشین همیشه

نه آخه تو همین نی نی سایت خوندم ک بودن بچه هایی ک  تو شکم مامانشون کار خرابی کردن

بچه وقتی توی شکم مادرشه روده ش کامل نشده.غذایی هم نمیخوره که پی پی کنه.تمام موادی ک از مادر بهش میرسه میره تی خون اش.بچه اولین پی پی شو وقتی دنیا اومد میکنه که سفت و چسبناک و سیاه هم هست

2706