1676
1605
عنوان

فاطمه مامان یاسین زهرا جان بیا😘

122 بازدید | 4 پست

گلم تاپیک ترکید من جواب ریپلایتو دادم ولی تاپیک رفت رو هوا نماز روزت قبول نی نی ب دنیا اومد؟؟

عزیزم از دید من هیچ فرقی بین کسی ک سرش ضربه خورد و یا گلوش بربده نداره هر دو یک معنی داره

متاسفانه فقط بریدن رو مختص امام حسین میدونن ولی شهادت امام علی هم دقیقا مثل امام حسین مظلومانه بوده فقط یکی از گلو بوده یکی از فرق سر

@فاطمه(مامان_یاسمین_زهرا)    

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بحثتون رو با آدمای احمق با این جمله تموم کنین! تو ن شعورشو داری منو قانع کنی!!!!ن سوادشو داری منو قانع کنی!!بس بگذریم....

امضاتو سه بار توتاپیک قبلی خوندم استاتر خیلی کنایه داره 

بیشتر درموردش توضیح میدی؟!

رکورداروهم ثبت وضبط میکنید؟!یعنی همین قدرتباه و بیکارید؟!😂       رکورد دارم😎😎                                                                                                          صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊 #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁

@فاطمه(مامان_یاسمین_زهرا)   عزیزم من میرم شب مهمون دارم افطاری اومدی برام بنویس میام میخونم😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بحثتون رو با آدمای احمق با این جمله تموم کنین! تو ن شعورشو داری منو قانع کنی!!!!ن سوادشو داری منو قانع کنی!!بس بگذریم....

ممنون از جوابت.😘

اوه بالخره با سختی دنیا اومد. دلش نمیومد بیاد کههههه

(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی کهزنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

ممنون از جوابت.😘 اوه بالخره با سختی دنیا اومد. دلش نمیومد بیاد کههههه

قربونت😘

ای جان😁جاش خوب بوده دیگه😍😍از طرف من حسابی ببوسش

چن وقت بود میخاسم بهت تو پ خ پیام بدم بپرسم ک زایمان کردی یا نه😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1677