1265
1292
عنوان

اگه سال ۱۴۵۰ از خواب بیدار شید...

467 بازدید | 43 پست

اگه الان بخوابین و سال ۱۴۵۰ از خواب بیدار شین اولین سوالی که از گوگل میپرسین چیه؟!!!!

😂😂😂🙈🙈

خودم قیمت دلار و میپرسم😂

و‌یه سوال دیگه که چون کاربریمو دوست دارم نمیگم

😂

سبکباران ساحلها ندیدند به دوش خستگان باریست دنیا....

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

منم کاربریمو دوووسس دارم نمیگمش

ش

خودتون میدونیدش😂

سرِ بچه هاتونـو از سانروف بیرون نیارید،، شاید یکی بچَش سَـر نداشته باشـه                                   ~•جوانــه میزنم به روی زخـم بر تنـم فقط به حکم بودنم که من زنـم زنـم زنــــم ~•                                                                                                                           {محض رضای خدا !! روشن فـکری فحشه؟•؟}                                                                                     
1279

اول زنگ ميزنم ببينم ننه بابام زندن :/ بعدم ميرم دكتر زيبايي چروكاي احتماليمو برطرف كنم اصن گوگل كاري ندارم تا ي ٢ماه :|

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽
1274
1264

میپرسم ببینم کاربریم هنوز هست یا نه

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه           یک جذاب مغرور آزاد 🤵🏻                                                                                    لعنت به شب های بعد از من                                                                                                                 همچنان حواست باشه داری امضامو می خونی دستت را نبری  
اول زنگ ميزنم ببينم ننه بابام زندن :/ بعدم ميرم دكتر زيبايي چروكاي احتماليمو برطرف كنم اصن گوگل كاري ...

نه دیگه یه چیز خو مایه های فیلم پنجمین خورشید هست 

فکر نکم پیر بشی

بگردم برای خودم 😭😭باید راز عشقم نسبت به تو رو با خودم دفن کنم❤❤😭😭🙏🙏لطفا برای ارزو های همه و من صلوات بفرست😘😘😘😘
روحانی و دولتش چ شد؟؟😂😂😂 صرفا جهت فان

این رویی که این بشر داره هنوزم هست خخخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
1290