2703
2553
عنوان

مامانایی که بچه دبستانی دارید میشه بیاید لطفا 🙂؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3898 بازدید | 24 پست
کتاب سبز رو تو طول سال کار کردم گاج رو تو تابستون .

متشکرم  . حتما که باید برم حضورا کتابا رو ببینم ولی خواستم اول ببینم اینجا کسی تجربه داره یا نه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
چه عالی که شما اینجا هستید ممنونم . نه به هیچ وجه اجباری در کار نیست ‌. الان هم بازیایی مثل اسم فامی ...

عزیزممم ...خیلی خوبه اینجوری که خودشم علاقه داره 

بیشتر اشکال بچه ها توی نوشتن اعداد به حروف هست اوایلش واینکه بعضی تا اخر سال دومم نمتونن بدون انگشت کم یا زیاد کنن ..ریاضی دوم خیلی مطالبش فرار هست و پرمطلبه میتونین یه کتاب ریاضی دوم داشته باشین ببینین کدوم قسمت ها رو مجددا اورده تا حدودی براش زمینه سازی کنین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این بچه کلاس اول هست شما داری درمورد فراموشی درس هاش حرف میزنی. وای بحال اینکه بره دبیرستان! 

برای چی اصلا باید ریاضی یاد بگیره؟!! 

خواهش میکنم بجای جبهه گیری ی لحظه فکر کنید به حرفام. اینا بجز وسواس فکری چیزی نیست. صدردصد اون بچه میفهمه. 

من دانشجوی دکتری مهندسی هستم. پدرو مادرم هردو معلم ابتدایی هستن.اینا رو گفتم ب حرفام فکر کنید همین. 

عزیزممم ...خیلی خوبه اینجوری که خودشم علاقه داره  بیشتر اشکال بچه ها توی نوشتن اعداد به حروف ه ...

ممنون از وقتی که گذاشتید . ❤

حتما پیگیری میکنم براش 

2720

منم دختر کلاس اول بود خیلی هیجان داشتم میخواستم تمام تابستون رو کار کتم باهاش..ولیییی معلمش گفت ولش کن.بچه باید تشنه باشه اینکه بدونه چی قراره یخونه سردش میکنه.بزار مث همه پیش بره

زین رو منم رهاش کردم کل تابستونو عشق کنه دیگه

شمان بیخیال..تا دو سه هفته فقط مرور درس هاست همه چی دوباره یادش میاد..بزارش کلاسهای تفریحی.بزا ذهنش استراحت کنه

سلام من چون پسرم عاشق ریاضی و علوم هستش واسه همین تابستون سال پیش کتابای اموزشی ریاضی سال اول و ریاضی و علوم سال دوم رو باهاش کار میکردم  امسال هم بیشتر خط ودیکته کارمیکنم چون دستخطش فوق العاده بدهستش بنظرم ببینین فرزندتون چ درسیو بیشتردوست داره یا رو چ درسی ضعف داره البته طوری نشه که بچه خسته بشه اجازه بده از تعطیلاتشم لذت ببره

این بچه کلاس اول هست شما داری درمورد فراموشی درس هاش حرف میزنی. وای بحال اینکه بره دبیرستان!  ...

دوست عزیز ممنون که دغدغه تون رو برام نوشتید . مطمئن باشید فرزند من برای من عزیزترین هست و ذره ای قصد اجبار و ازار و دلزده کردنش از درس رو ندارم . ولی به عنوان مادر وظیفه خودم میدونم تا بستر رو برای دخترم فراهم کنم و به نظرم در حال حاضر فراهم کردن این بستر همون کتابی هست که من در اختیارش قرار بدم تا استفاده کنه . اگر بچه های دوره ابتدایی در اطرافتون داشته باشید و کتابها رو دیده باشید متوجه میشید که درس ها بسیار تغییر کرده و اصلا شبیه زمان خودمون نیست حجم کتاب ریاضی خصوصا و مطالبی که بچه ها در بازه سال تحصیلی به صورت فشرده یاد میگیرن بسیار زیاده و قطعا نیاز به یه سری یاد اوریها داره خصوصا که تا مهر اینده بچه ها حدود پنج ماه از این فضا دورند . باز هم سپاس که نظرتون رو گفتید 

سلام من چون پسرم عاشق ریاضی و علوم هستش واسه همین تابستون سال پیش کتابای اموزشی ریاضی سال اول و ریاض ...

سلام من به شخصه زیاد دوست ندارم درسهای سال اینده رو باهاش کار کنم هدفم بیشتر مرور همون اموخته های کلاس اولشه . چون هم میترسم نتونم درست اموزش بدم و بعدا گیج بشه هم این که انشاالله از معلم سال اینده اش هم مطمینم که کارش عالیه . الحمدلله مدرسه خوبی نزدیکمون هست و از معلما و روش کارشون اطمینان دارم 

2714
دوست عزیز ممنون که دغدغه تون رو برام نوشتید . مطمئن باشید فرزند من برای من عزیزترین هست و ذره ای قصد ...

بله همه کسانی که اینکاز رو انجام میدن بهترین ها رو برای بچه شون میخوان. شک نکنید. ولی گاهی ما فکر می‌کنیم بچه ها هرلحظه نیاز دارن ما بهشون کمک کنیم. هر لحظه‌ باید شرایط پیشرفت براشون فراهم کنیم. اما بچه ها خیلی راحت تحت تاثیر الگوی اشتباه قرار میگیرن. تابستون یعنی تفریح. بازی و کسب مهارت. برای چی باید دوباره کارایی رو بکنه که توی مدرسه میکنه؟ چون شما فکر می‌کنید یادش میره درسشو و ناخودآگاه بهش میگید تو نیاز داری من باهات کار کنم و کنارت باشم و کتاب کمک آموزشی بخونی. تصورات شما از بچه تون کاملا براش قابل فهمه. ابن که شما حتی به اندازه یادگیری درست ی ریاضی اول دبستان قبولش ندارید مشکل شماست نه اون. توی تابستون ی ساز یا بگیره یا ورزش مورد علاقه شو آدامه بده. اینطوری در حقش لطف میکنید. 

بله همه کسانی که اینکاز رو انجام میدن بهترین ها رو برای بچه شون میخوان. شک نکنید. ولی گاهی ما فکر می ...

ممنون که وقت گذاشتید . توصیه مفیدتون رو حتما به کار خواهم گرفت .