2733
2734

چون شما گفتین چشم یادم رفته بود دارم ممنون

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

من از بچگی مامانم برامون دم میکرد الانم مرتب میخورم همیشه تو خونمون هست برای ضعف بعد از اسهال و استفراغ عالیه و همین طور برای زمان پریود

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من از بچگی مامانم برامون دم میکرد الانم مرتب میخورم همیشه تو خونمون هست برای ضعف بعد از اسهال و استف ...

چه عالي من خيلي دنبالش بودم تو شهرمون جاهاي معتبر رفتم نداشتن تا رفتم مشهد گرفتم از حسيني خيلي عاليه 🌹

چه عالي من خيلي دنبالش بودم تو شهرمون جاهاي معتبر رفتم نداشتن تا رفتم مشهد گرفتم از حسيني خيلي عاليه ...

چرا اکثر عطاریها دارنا ولی خب قیمتش بالاس در ضمن‌میدونستین تا سه بار میتونین دمش کنید یعنی بعد از سه بار دم کردن بریزش دور همون بار اول تفالشو نریز دور اینو یه عطاری خوب بهم گفت خودمم نمیدونستم 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2738
چرا اکثر عطاریها دارنا ولی خب قیمتش بالاس در ضمن‌میدونستین تا سه بار میتونین دمش کنید یعنی بعد از سه ...

اينجا رفتم عطاري هاي معتبر نداشتن گفتن قيمتش بالاست نميخرن ازمون حالا بقيه عطاري ها پيشكش 

معتبر ترين و قديمي ترين عطاري كاشان مكي هست  

نه نميدونستم امتحان ميكنم حتما ممنون 

[QUOTE=92285093]من شوهرم يه مدت زياد مياورد شركتشون بهش ميداد ،خوب بود طعمشو دوست داشتم البته فكر كنم خيلي گرونه&nbs ...[/

به نظرم اگه بزاري جلوي كسي نگي چاي سفيده فكر ميكنه يه چاي باكيفيت سياه هست 😬😬😬

[QUOTE=92285093]من شوهرم يه مدت زياد مياورد شركتشون بهش ميداد ،خوب بود طعمشو دوست داشتم البته فكر كن ...

والا من وقتي به كسي ميگفتم چاي سفيد خورين كلا اسمشوهم نشنيده بودن براشون عجيب بود 

طلوع شادي 😍غروب غم ها😔 براي همه مردم جهان آرزو ميكنم🥰🥰 
والا من وقتي به كسي ميگفتم چاي سفيد خورين كلا اسمشوهم نشنيده بودن براشون عجيب بود 

اره منم حدوده يه ساله اسمش رو شنيده بودم اونم اينترنت هرجا هم ميرفتم  دنبالش نداشتن ميگفتن گرونه تا مشهد رفتم گفتم اين توپك شكلاتي ها طعمش چيه گفت خانم چاي سفيده 😂😂😂 بعد متوجه شدم 

بعضي ها بر گ هاي چاي سفيد رو به هم ميدوزن  عين توپ بالاش هم چند برگ ياسمين 

حالا خدا ميدونه چه چيز هاي خوشمزه ديگه اي هم كه هست اسمش رو نشنيدم شايد 😬😬😬

اره منم حدوده يه ساله اسمش رو شنيده بودم اونم اينترنت هرجا هم ميرفتم  دنبالش نداشتن ميگفتن گرون ...

سمت ما اتفاقا تو بيشتر عطاريا زياد ديدم ،البته من خودمم وقتي ٤سال پيش شوهرم اورد تازه فهميدم ا چاي سفيدم داريم 🤦‍♀️😂😂

سمت ما اتفاقا تو بيشتر عطاريا زياد ديدم ،البته من خودمم وقتي ٤سال پيش شوهرم اورد تازه فهميدم ا چاي س ...

😬😬😬 اينجا استقبال نميشه 

والا گردو ميخوان بخرن نميگن يك كيلو دو كيلو ميگن به اندازه ٢٠تومن اونم بعد ١٠دقيقه مشورت خانم و اقا 

😬😬😬 اينجا استقبال نميشه  والا گردو ميخوان بخرن نميگن يك كيلو دو كيلو ميگن به اندازه ٢٠تومن ...

ولي واقعا وضع اقتصادي مردمم ضعيف شده ديگه 

2706