2737
2739
عنوان

خواهرایه گلم میشه یه لحظه بیایین؟

92 بازدید | 15 پست

پسرم دوماهشه خوابش خیلیییییی سبکه طولانیترین خوابش یه ربه اصلا وقت نمیکنم به کارام برسم چیکار کنم؟؟؟؟

سنجاق سرم ازعشق چیزی نمیفهمد... فقط همین رامیداند.. وقتی تو می ایی ... چگونه زیباترم کند...

تحمل،،،،یا کمک بگیر،،،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتي داره ميخوابه بذا خونه سرصدا باشه مثلا تلويزيون روشن باشه

تاثیر داره؟

سنجاق سرم ازعشق چیزی نمیفهمد... فقط همین رامیداند.. وقتی تو می ایی ... چگونه زیباترم کند...
2728
تاثیر داره؟

آره

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

مداراکن چاره ای جز این نیس

دخترمن تاشش ماهگیش فقط جیغ میکشیدتوپتومیزاشتیم تاب میدادیم یاروی موتوروماشین دورش میدادیم توشهرکه یکم بخوابه امانمیخوابید الانم 7سالشه😍بزرگ میشه یادت میره من وقتی یکم ساکت میشدسریع مث فرفره کارمیکردم چه روزایی بود نمیتونستم دستشویی بربرمازاخرم رفتم خونه مادرم دوسال نشستم مامانم بزرگش کرد😆

جاویدان بادسایه کسانی راکه شادی راعلتند نه شریک وغم راشریکند نه علت
2738
نه تحمل دارم نه کسیکه کمکم کنه

عزیزم بایدتحملتوببری بالابچه داری همینه اعصاب میخوادهرچیم بزرگ ترمیشه بیشترروی اعصاب میره من اینقدتنبل بازی درمیاوردم دخترم باگریه هاش همچین فرضم کردکه بیاوببین 😂

جاویدان بادسایه کسانی راکه شادی راعلتند نه شریک وغم راشریکند نه علت
2706