2737
2734

من تو روبیکا زیر یه کلیپی کامنت گذاشتم حالا یکی پاسخ کامنتمو داده نمیدونم کدوم قسمت پاسخشو نوشته فقط برام پیام اومده مثلا فلانی پاسخ شما رو داده

من نمیدونم کدوم قسمت باید برم بخونم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
کلیک کن رو همون ک نوشته فلانی پست شمارو پاسخ داده است .

کلیک که میکنم میره رو کلیپ😞

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعد وارد پیجش میشی اون پستی رو ک زیرش کامنت گزاشتی رو پیدا کن تو پیجش .زیر پست نوشت نظرها . اونجا ...

آهااان ممنون عزیزم

درسته خب .زیر کلیپ نوشته نظرها .برو تو نظرها .اونجاس

خوب اونموقع مثلا هزار تا کامنت هست من باید همه رو بگردم تا پیدا کنم؟

2738
اوه اوه. عاره دیگه باید بگردی . بیخیالش باو هزارتااا😁تا فردا باید بگردی

پس بیخیال😁😁😁😀😀😀

سلام دوست عزیز عیدت مبارک

تنها کاری که میتونید انجام بدید اینه برید تمام کامنت های همه ی پاسخ ها رو چک کنید. اگه دوست داشتید آیدی تون رو بدید تا فالو تون کنم😍البته ۲۵ خرداد به بعد😁

سلام عزیزم

عید شماهم مبارک باشه😃

چقدر سخته پس😁

من اصلا سر در نمیارم آیدی دادن چجوریه؟من اصلا بلد نیستم یه ماهه نصب کردم ولی اصلا بلد نیستم😁من نه تل دارم نه اینستا یکمم خنگ تشریف دارم😁فکرکنم کلا پشیمون شدید😁