2737
2734
عنوان

جواب مادرشوهرمو چی بگم??

247 بازدید | 17 پست

من خوراکم با مادرشوهرم مشترکه چند روزیه ک بی دلیل باهام حرف نمیزنه و رابطم با شوهرمم خراب شده.تا اینکه دلیلشو از شوهرم پرسیدم.شوهرم میگه مامانم گفته برو از ناهید بپرس ببین اونشب فریده(جاری بزرگم) چه حرفی پشت سر من میزده???جاریم ب شدت بلده جوابشونو بده بخاطر همین جرات نمیکنن ب اون حرفی بزنن حالا برا من شاخ شدن.الان واقعا حرصیم نمیدونم ی برم به مادرشوهرم بگم حرصم خالی بشه.اینم بگم خیلی دوست دارن رابطه ی من و جاریمو خراب کنن

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

توقع داره جاسوسی کنی😒

برو پیش مادرشوهرت بگو من از غیبت خبرچینی خوشم نمیاد الان زنگ میزنم جاری خودت حرف بزن😒

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چی شد🤔

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
یعنی چی🙄🙄

بابا من و جاریم داشتیم باهم حرف میزدیم خانوم ناراحت شده ب شوهرم گفته برو زیر زبون ناهیدو بکش ببین چی میگفتن

2738
توقع داره جاسوسی کنی😒 برو پیش مادرشوهرت بگو من از غیبت خبرچینی خوشم نمیاد الان زنگ میزنم جاری خودت ...

اخ عاره اینم بگم.عالی بود

توقع داره جاسوسی کنی😒 برو پیش مادرشوهرت بگو من از غیبت خبرچینی خوشم نمیاد الان زنگ میزنم جاری خودت ...

عالیه همینکارو ک دوستمون گفت انجام بده 

یا بگو مگه بیکاریم ک از شما حرف بزنیم و...

مشکلی دارن با خودش حل کنن بتوچه.اگه ادامه داربود روابطتت کم کن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
بابا من و جاریم داشتیم باهم حرف میزدیم خانوم ناراحت شده ب شوهرم گفته برو زیر زبون ناهیدو بکش ببین چی ...

خوب حساسش نکن عزیزم. بگو در مورد بچه هامون. خونه. آشپزی. خریدامون...صحبت میکردیم

خدای من برای من همین که میدانم تو می بینی کافیست💞
مشکلی دارن با خودش حل کنن بتوچه.اگه ادامه داربود روابطتت کم کن

همون دیگه.می خوام بگم شما با هرکی مشکل دارین تونستین ب خودش بگین نتونستین چرا پای منو میکشین وسط???

2706