2726

رحمت خیلی خیلی سرد هس

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چیزایی ک طبع گرم دارن بخور

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

رحمت سرما خورده ..پاهاتو گرم کن .دور شکمت و پهلوهات و گرم کن کیسه ابگرم بزار ..موقع ظرف شستن روبند ظرفشویی بپوش لباسهات خیس نشه روغن زیتون یا سیاه دانه ماساژ بده رحمتو ..

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
رحمت خیلی خیلی سرد هس

آره مزاجم سرد غلبه سودا دارم تمام بدنم ریخته بهم چند وقته اصلا سردی نمیخورم همش عرق نعناع و زیره میخورم پدرم دراومده بااین سردی گاهی بدنم نمیتونم تکون بدم 😢😢

اگر خونریزیت سیاه و تیره هست وروزهای اول کم نشانه رحم سرده ...دمنوش گل گاو زبون و بابونه یا چای دارچین یا تخم شوید بخور و شیر و زردچوبه یا شیر زعفران که خونت گرم بشه

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
آره مزاجم سرد غلبه سودا دارم تمام بدنم ریخته بهم چند وقته اصلا سردی نمیخورم همش عرق نعناع و زیره میخ ...

اجر داغ کن بشین روش.. تخمدان صدا نمیده شاید واژنت هوا کشیده..یا توالت میری خودتو زیاد میشوری بدنت آب کشیدا تو خودش..موقع بیرون اومدن خون هوا و صدا ازش میاد بیرون..

رحمت رو گرم کنی درست میشه..

اگر خونریزیت سیاه و تیره هست وروزهای اول کم نشانه رحم سرده ...دمنوش گل گاو زبون و بابونه یا چای دارچ ...

دقیقا همینطورم 

آره الان میرم دوای چیزی بخورم خیلی بدجور شدم 

2706