2726
عنوان

دیشب خواب دیدم.......

77 بازدید | 9 پست

شوهرم سرم هوو اورده و خانواده اش هم راضین وکمکش میکردن من خیلی ناراحت بودم و عذاب میکشیدم ولی همه به من بی اعتنا بودن. نمیدونم معنی داره یانه. الان حس بدی به شوهرم دارم وخیلی بهش حساس شدم حالم بده

چندتا سوال میپرسم جواب بده تا بهت بگم تعبیرو. چه ساعتی خواب دیدی؟ و شب قبل خوابیدن با شوهرت بحث داشتی یا دلواپسی و ناراحتی؟

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چندتا سوال میپرسم جواب بده تا بهت بگم تعبیرو. چه ساعتی خواب دیدی؟ و شب قبل خوابیدن با شوهرت بحث داشت ...

حدودا ساعت سه بود داشتم هم تو خواب وهم او واقعیت مادرمو صدا میزدم مادرم بیدارم کرد پفت پاشو خواب دیدی. بعد که دوباره خوابیدم همون خوابو دیدم باز اره قبلش بحث کردیم بهش گفتم بیا دنبالم برم خونه نیومد گفت هسته است منم بهش شک کردم 

عزیزم این خواب پریشان هست و خواب پریشان تعبیر نداره. در واقع دلنگرانی های شماس که به شکل خواب براتون نمود پیدا کرده

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
عزیزم این خواب پریشان هست و خواب پریشان تعبیر نداره. در واقع دلنگرانی های شماس که به شکل خواب براتون ...

خداروشکر مامانم میگه خیلی تو خواب ناله میکردی وهی صدام میکردی.