2703
2553
عنوان

کار جدید(درآمد جدید)😍😍😍😍😍

234 بازدید | 11 پست

خانما من یه مقدار پول دارم,میخوام یه کار جدید راه بندازم واسه خودم,نمیدونم چی باشه,نظر شما چیه?

پ.ن:کاری که هم خانوم بتونه انجام بده هم آقا

هیچ رویایی به پای بیداریم با ❤تو❤ نمیرسد.... 

خب تواناییهات وامکاناتت چیه ؟ 

استعدادات چیه 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خب تواناییهات وامکاناتت چیه ؟  استعدادات چیه

من لیسانس کاممیوتر از یه دانشگاه خوب دارم,ولی بیکار موندم

یه کار میخوام که وقتی شوهرمم سرکار نباشه بتونه کمک کنه,

من لیسانس کاممیوتر از یه دانشگاه خوب دارم,ولی بیکار موندم یه کار میخوام که وقتی شوهرمم سرکار نبا ...

طراحی سایت انجام بده خب 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
من لیسانس کاممیوتر از یه دانشگاه خوب دارم,ولی بیکار موندم یه کار میخوام که وقتی شوهرمم سرکار نبا ...

شیپور شهرتونو بخش استخدامو بگردی پیدا میشه بزن استخدام کامپیوتر اگهی زیاددارن 

خدایا داده ونداده ات راشکر
لباس فروشی کار بدلیجات و ساعت و اینجور چیزا یه مغازه وسایل کادویی شیک  یا اگر استعداد خاصی د ...

تو ذهنم مغازه بدلیجات و گل سر فروشی بودش,ولی زیاد ازش هس انگار تو شهرمون

2714

شهرتون کوچیکه یا بزرگ؟؟

میتونی یه کافه نزدیک دانشگاه شهرتونون داشته باشین.

البته من مقدار پولت رو نمیدونم.

ولی کافه رو دوست من انجام داد.

گفت یه خیابون پشت دانشگاه یه مغازه اجاره کردم و اینا

واقعا راضی بود

شهرتون کوچیکه یا بزرگ؟؟  میتونی یه کافه نزدیک دانشگاه شهرتونون داشته باشین. البته من مقدار پو ...

شهر کوچیکیه,دانشگاه آزاد و پیام نور داره,دولتی نداره

شهر کوچیکیه,دانشگاه آزاد و پیام نور داره,دولتی نداره

کنار دانشگاه آزاد بزن یا فست فود یا کافی شاپ واقعا نیازه البته من خودم پیام نوری هستم خیلی کمبود کافی رو حس میکنم کنار دانشگاه ولی اینکه میگم کنار دانشگاه آزاد بزن چون اونا کلاساشون‌بیشتره بهتر جواب میده

کنار دانشگاه آزاد بزن یا فست فود یا کافی شاپ واقعا نیازه البته من خودم پیام نوری هستم خیلی کمبود کاف ...

چه جالب,نمیدونستم 

باید برم اون طرفا رو خوب نگاه کنم