2726
عنوان

يا كريم لونه كرد تو خونم🙄😍

292 بازدید | 26 پست

سلام، صب پنجره باز بود يا كريم يكي دو بار اومد نشست رو پكيج، بعد چند ساعت ديدم داره چيز ميز مياره، چوب و ازينجور چيزا،بعد ديدم لونه درست كرد و رفت دوستشم اوورد، الان دوتايي نشستن تو لونشون...

چيكار كنم ؟ دلم نمياد بيرون كنم، يه قسمتي از خونه ام هست كه اشكالي نداره باشن و كثيف بشه، فقط اگه پنجره باز باشه واسه رفت و آمدشون چي ميشه؟ مام نيستيم چند روز

كسي همچين تجربه اي داشته؟

اشکالی نداره بزارین باشن 

بچه هاش رو میتونید بردارین باهاشون بازی کنید😂😂😂😂😂😂درضمن فقط یبار اونجا لونه میذارن وقتی رفتن میتونید خراب کنید

دل دل..... دل دیونه ...کی قدر تورو میدونه❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وای ما یه دفه کبوتر سیاها تو تراس لونه کردن بچشم به دنیا اومد و پرواز کرد و رفتن

ولی خب پره حشره و کنه شده بود تراسم 

دفه بعد که اومد نساخته لونه شونو خراب کردم چن دفه هم اومدن ولی دوباره نساخته خراب کردم چون بچه کوچیک دارم و تراسم تو اتاق پسرمه گفتم به لباسی چیزی نمونه بچمو اذیت کنه

استارتر حواست باشه به حشره هایی که امکان داره به وجود بیاد

من خوندم 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ با کریم لونه کُرد   تو خونه ام‌😂😂😂😂😂😂😂😂

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

والا۴ساله برای ما میان تخم میزارن بچه رو ول میکنن و میرن😅

خودم براشون لونه درست کردم دیگه

امسال جای لونشون رو عوض کردم رفته همونجای قبلی ولی تو گلدون من تخم گذاشته

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 

منم ی هفته ست قشنگ پشت پنجره لونه کرده نمیشه پنجره رو باز کرد بعد ن تراسی ن چیزی زیرشم بازه همش میترسم بچش اومد بیفته پایین خدانکرده 

استقلال جونمه ...ابی رنگه خونمه...
2706