1265
1292
عنوان

يا كريم لونه كرد تو خونم🙄😍

178 بازدید | 26 پست

سلام، صب پنجره باز بود يا كريم يكي دو بار اومد نشست رو پكيج، بعد چند ساعت ديدم داره چيز ميز مياره، چوب و ازينجور چيزا،بعد ديدم لونه درست كرد و رفت دوستشم اوورد، الان دوتايي نشستن تو لونشون...

چيكار كنم ؟ دلم نمياد بيرون كنم، يه قسمتي از خونه ام هست كه اشكالي نداره باشن و كثيف بشه، فقط اگه پنجره باز باشه واسه رفت و آمدشون چي ميشه؟ مام نيستيم چند روز

كسي همچين تجربه اي داشته؟

اشکالی نداره بزارین باشن 

بچه هاش رو میتونید بردارین باهاشون بازی کنید😂😂😂😂😂😂درضمن فقط یبار اونجا لونه میذارن وقتی رفتن میتونید خراب کنید

دل دل..... دل دیونه ...کی قدر تورو میدونه❤❤

اخی چه خرن  بزار باشه برکت میارن تو خونت!فقط ببین احتمال دزدی از طریق پنجره نباشه نهایتا یکم خاک میاد تو خونه

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1291

كفتر چاهي ولي لونه كرد توي بالكنمون، طوفان زد لونه اش خراب شد، جوجه هاشم مردن😒😒😒اعصابمون خورد شد😑😒

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
1281

وای ما یه دفه کبوتر سیاها تو تراس لونه کردن بچشم به دنیا اومد و پرواز کرد و رفتن

ولی خب پره حشره و کنه شده بود تراسم 

دفه بعد که اومد نساخته لونه شونو خراب کردم چن دفه هم اومدن ولی دوباره نساخته خراب کردم چون بچه کوچیک دارم و تراسم تو اتاق پسرمه گفتم به لباسی چیزی نمونه بچمو اذیت کنه

استارتر حواست باشه به حشره هایی که امکان داره به وجود بیاد

راست می گویند زن، مردی را می خواهد که شبیه کوه پشتش باشد و هر بار می گوید " دوستت دارم" انعکاسش را صد برابر از آغوش مردانه او بشنود...

من خوندم 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ با کریم لونه کُرد   تو خونه ام‌😂😂😂😂😂😂😂😂

مامان جون💙   I love you💙Ek het jou lief💙 Te dua💙 Ana behibek 💙 Yes kez sirumen💙 M’bi fe💙 Aamee tuma ke bhalo aashi💙 Ya tabe kahayu💙 Nahigugma ako kanimo💙 Obicham te💙 Soro lahn nhee ah💙 Ngo oiy ney a💙 T’estimo💙 Ne mohotatse💙 Ndimakukonda💙 Mi aime jou💙Volim te💙 Miluji te💙 Jeg Elsker Dig💙Ik hou van jou💙 Mi amas vin💙 Ma armastan sind💙 Afgreki’💙 Eg elski teg💙 Doset daram💙 Mahal kita💙 Mina rakastan sinua💙 Je t’aime, Je t’adore💙 Ta gra agam ort💙 Mikvarhar💙 Ich liebe dich💙 S’agapo💙 Hoo thunay prem karoo choo💙 Palangga ko ikaw💙 Aloha wau ia oi💙 Ani ohev otah 💙 Guina higugma ko ikaw💙 Hum Tumhe Pyar Karte hae💙 Kuv hlub koj💙 Nu’ umi unangwa’ta💙 Szeretlek💙 Eg elska tig💙 Palangga ko ikaw💙 Saya cinta padamu💙 Negligevapse💙 Taim i’ ngra leat💙 Ti amo💙 Aishiteru💙 Naanu ninna preetisuttene💙 Kaluguran daka💙 Nakupenda💙 Tu magel moga cho💙 Sarang Heyo💙 Te amo💙 Es tevi miilu💙 Bahibak💙 Tave myliu💙 Saya cintakan mu💙 / Aku cinta padamu💙Njan Ninne Premikunnu💙 Wo ai ni💙 Me tula prem karto💙 Kanbhik💙 Ana moajaba bik💙 Ni mits neki💙 Ayor anosh’ni💙 Jeg Elsker Deg💙Syota na kita!!💙 Inaru Taka💙 Mi ta stimabo💙 Doo-set daaram💙Iay ovlay ouyay💙 Kocham Ciebie💙 Eu te amo💙 Te ubesk💙 Ya tebya liubliu💙 Tha gra\dh agam ort💙 Volim te💙 Ke a go rata💙Maa tokhe pyar kendo ahyan💙 Techihhila💙 Lu`bim ta💙 Ljubim te💙 Te quiero / Te amo💙 Ninapenda wewe💙 Jag alskar dig💙 Ich lieb Di 💙Mahal kita💙 Wa ga ei li 💙Ua Here Vau Ia Oe 💙Nan unnai kathalikaraen 💙Nenu ninnu premistunnanu💙Phom rak khun 💙 Seni Seviyorum💙 Ya tebe kahayu💙mai aap say pyaar karta hoo💙 Anh ye^u em 💙‘Rwy’n dy garu💙 Ikh hob dikh💙 Mo ni fe💙
وای ما یه دفه کبوتر سیاها تو تراس لونه کردن بچشم به دنیا اومد و پرواز کرد و رفتن ولی خب پره حشره و ...

بچشون از تخم دراومد و بزرگ شد رفت

سوتی نگیرین که سزارین کرده

راست می گویند زن، مردی را می خواهد که شبیه کوه پشتش باشد و هر بار می گوید " دوستت دارم" انعکاسش را صد برابر از آغوش مردانه او بشنود...

والا۴ساله برای ما میان تخم میزارن بچه رو ول میکنن و میرن😅

خودم براشون لونه درست کردم دیگه

امسال جای لونشون رو عوض کردم رفته همونجای قبلی ولی تو گلدون من تخم گذاشته

زشت ترین کار سیاست این است:"که میتواند احمق ترین آدمها رو بعنوان افراد عاقل و فرزانه به مردم تحمیل کند...!!"
1226
1290