2703
2553
عنوان

بیاین خیلی واجبه 🤦‍♀️

249 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها من باردارم هفته ۷ ام بعد از دیروز زبونم نمیدونم چکار شده حلال حلال شده موج داره بیشترین چیزس که تونت دیدم که شبیه زبونم بوده آفت زبان بود 

ابجیم گفت مال کمبود ویتامیمB

از یه طرف شنیدم ویتامینB6 براتهوع خوبه چون من خیلی حالت تهوع دارم  حالا سوالم اینجاست شما تو این دوران ویتامین ب ۶ استفاده کردین ضرر نداره واقعا برا زبونم خوبه و زبون شمام اینجوری شده یانه

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

با دکترت مشورت کن

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

برو دکتر تا برا تهوعت بهت ب6 بده. خیلی از دکترا میدن ولی خیلیای دیگه هم اعتقادی به این چیزا ندارن. دکتر من بهم داد ولی گفت تا جایی که میتونی نخوری بهتره. منم چون حالت تهوع نداشتم نخوردم. زبونت هم بخاطر کمبود ویتامین نیست. احتمالا چیز گرم خوردی و اینجوری شدی. من هر وقت گرمی جات میخورم اینجوری میشم. سعی کن بیشتر چیزای خنک بخوری. رب انار هم خیلی خوبه. یکم میسوزنه زبونت رو ولی روند بهبودش رو تسریع میبخشه. برا کمبود ویتامین ب هم بهتره برنج کته و سبوس گندم استفاده کنی. من از ماه 4 دکترم گفت برا اینکه ویتامین ب 12 پایین نیاد برنج رو بصورت کته بخور

بهتره با دکترت صحبت کنی

b6 رو میتونی مصرف کنی چون رده A هست اما نظر دکتر من این بود که نخورم

b6 رو اگر بیشتر از حد مجاز روزانه مصرف کنید توی رده C فرار میگیره

دکترم گفت حالت تهوعم رو با لیمو و زنجبیل و این چیزا کنترل کنم بهتره

منم یکم تحملش کردم اواخر 12 هفته بود که کلا تهوعم از بین رفت

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

من دیروز دکتر بودم اواین سونو گرفتم صدای قلب نی نی شنیدم اما یادم رفت از دکتر برا زبونم سوال کنم اما ابجیم میگه منم اینجوری یودم

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم
برو دکتر تا برا تهوعت بهت ب6 بده. خیلی از دکترا میدن ولی خیلیای دیگه هم اعتقادی به این چیزا ندارن. د ...

اره شب قبلش گرمی خوردپ شوهرمم گفت مال اونه

اره شب قبلش گرمی خوردپ شوهرمم گفت مال اونه

شک نکن مال همونه. الکی دارو نخور، تو زمان بارداری هم سعی کن حرف هیچکس جز دکترت رو گوش نگیری، چه مامانت باشه، چه خواهرت ، چه مادرشوهرت و چه خواهرشوهرت. هیچکدومشون به اندازه دکترت علم ندارن

2706