1421
1411
عنوان

بیاین خیلی واجبه 🤦‍♀️

242 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها من باردارم هفته ۷ ام بعد از دیروز زبونم نمیدونم چکار شده حلال حلال شده موج داره بیشترین چیزس که تونت دیدم که شبیه زبونم بوده آفت زبان بود 

ابجیم گفت مال کمبود ویتامیمB

از یه طرف شنیدم ویتامینB6 براتهوع خوبه چون من خیلی حالت تهوع دارم  حالا سوالم اینجاست شما تو این دوران ویتامین ب ۶ استفاده کردین ضرر نداره واقعا برا زبونم خوبه و زبون شمام اینجوری شده یانه

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

برو دکتر تا برا تهوعت بهت ب6 بده. خیلی از دکترا میدن ولی خیلیای دیگه هم اعتقادی به این چیزا ندارن. دکتر من بهم داد ولی گفت تا جایی که میتونی نخوری بهتره. منم چون حالت تهوع نداشتم نخوردم. زبونت هم بخاطر کمبود ویتامین نیست. احتمالا چیز گرم خوردی و اینجوری شدی. من هر وقت گرمی جات میخورم اینجوری میشم. سعی کن بیشتر چیزای خنک بخوری. رب انار هم خیلی خوبه. یکم میسوزنه زبونت رو ولی روند بهبودش رو تسریع میبخشه. برا کمبود ویتامین ب هم بهتره برنج کته و سبوس گندم استفاده کنی. من از ماه 4 دکترم گفت برا اینکه ویتامین ب 12 پایین نیاد برنج رو بصورت کته بخور

1376

بهتره با دکترت صحبت کنی

b6 رو میتونی مصرف کنی چون رده A هست اما نظر دکتر من این بود که نخورم

b6 رو اگر بیشتر از حد مجاز روزانه مصرف کنید توی رده C فرار میگیره

دکترم گفت حالت تهوعم رو با لیمو و زنجبیل و این چیزا کنترل کنم بهتره

منم یکم تحملش کردم اواخر 12 هفته بود که کلا تهوعم از بین رفت

یه مُشت لَجَن ، با من لَجَن 😐 

من دیروز دکتر بودم اواین سونو گرفتم صدای قلب نی نی شنیدم اما یادم رفت از دکتر برا زبونم سوال کنم اما ابجیم میگه منم اینجوری یودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم
برو دکتر تا برا تهوعت بهت ب6 بده. خیلی از دکترا میدن ولی خیلیای دیگه هم اعتقادی به این چیزا ندارن. د ...

اره شب قبلش گرمی خوردپ شوهرمم گفت مال اونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره شب قبلش گرمی خوردپ شوهرمم گفت مال اونه

شک نکن مال همونه. الکی دارو نخور، تو زمان بارداری هم سعی کن حرف هیچکس جز دکترت رو گوش نگیری، چه مامانت باشه، چه خواهرت ، چه مادرشوهرت و چه خواهرشوهرت. هیچکدومشون به اندازه دکترت علم ندارن

1403