2737
2734
عنوان

شوهر دوستم دوستمو زندانی کرده...

657 بازدید | 34 پست

بچها طبقه بالایی ما همسن منه

باهم دوستیم خیلی دختر خوبیه

شوهرش دیشب گوشی و تلفنو برداشته بود برده بود

درم روش قفل کرده بود

با بدبختی منو از پشت در صدا زد منم اتفاقی شنیدم

رفتم بالا جریانو گفت بهم

ازم خواست زنگ بزنم ب خانوادش و زنگ زدم با گوشیم

واقعا شوهرش خیلی خوددرگیری داره انگار ک مریض روانیه

امروزم باز درو روش قفل کرده رفته بیرون

واقعا عصبی ام خیلی

خییییلی اخلاق شوهرش بده بهش میگه تو واسه من یه زن پیدا کن بیار من باهاش رابطه داشته باشم

کتکش میزنه

خلاصه خیلی عذابش میده

خانواده دختره هم اصلا پشتش نیستن مامان باباش از هم جدا شدن هرکدوم جدا ازدواج کردن

ب نظرتون چیکار میتونم واسش کنم خیلی گناه داره

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪

زنگ بزن پلیس

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

الهی 

پسره خانواده نداره زنش خبر بده بیان افسار پسرشونو بگیرن؟؟

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! ‏مسئله بر سر اعتقاد انسان به موضوعات نیست بلکه بر سر آن است که اعتقادات از انسان چه می‌سازند.

عخی دلم گرفت

خدا هیچ دختریو بی پناه نکنه😕

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

توهیچ کارنمیتونی بکنی زن طلاق بگیره مهرشومیتونه بگیره؟؟

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
2706