2737
2734
عنوان

از گردنه حیران تا استارا!

688 بازدید | 19 پست

راه هست ? نمیدونم گوکل مپ چرا براش مسیر نمیزنه یا از پایین میزنه یا از بالا ، در صورتیکه وقتی نگاه می کنی گردنه به استارا خیلی نزدیکه! بعد به نظر شما ما بریم استارا? یا اینکه فقط گردنه حیران رو ببینیم و برگردیم اردبیل و بریم فومن? 

هر که رفته راهنمایی کنه لطفا...

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تا جایی که من مبدونم استارا بازار داره بعد اون گردنه حیران و اردبیل و سرعین 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

نه دو هفته دیگه می خواهم برم اگر خدا بخوادددددد

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
2738
راه داره فکر کنم.ما که هرسال میریم شمال گردنه حیران و استارا و اردبیل و سرعینم میریم تو یه مسیرن.شوه ...

خدا خیرت بده

2706