2726

نمیدونم راه داره یا نه وای من اگر بودم میکردم تو ی ظرف خوشگل و استفاده میکردم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الکل سفید بگیر از داروخونه روش بریز یکم خمیری و منسجم که شد....خیلی نریزی که شل و ول و روون بشه ها.....روش دستمال کاغذی بذار و فشار بده تا به هم بچسبه. و درش و باز بذار تا الکل بپره

عین روز اولش میشه

من بارها این کارو کردم

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
2728

دورش ننداز عزیزم اینا رو بگیر  الکل صنعتی 70 درصد کیسه فریزری برس خط چشم

کاردک مخصوص پهن کردن و ماليدن مرهم روى پارچه و زخم 

قطره چکون

کیسه رو بکش روی پنکک که درش رو باز گردی دورش محکم چسب بزن نریزه بیرون بعد با کاردک کاملاااااا پودرش کن نزار به هیچ وجه دونه درشت داشته باشه گلاب نریز میشهآ ولی احتمال میکروب داره چند فطره با قطره چکون الکل صنعتی با برداشتن کیسه بریز توش احتمال عفونت نداره توو این حالت با کاردک خمیر رو صاف کن با پرس خط چسم دورش رو تمیز کن بزار خشک بشه استفاده کن 😊

😢😢

من سایه م شکست توی پست درستش کردم اینطوری...

چندتا رژ گونه ته مونده هم داشتم میکس کردم با همین روش. عالی شد

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
من سایه م شکست توی پست درستش کردم اینطوری... چندتا رژ گونه ته مونده هم داشتم میکس کردم با همین روش. ...

چه خوب اخه گرون خریده بود دلم سوخت دلم میخاست بشینم زار زار گریه کنم

واای ۱۲۰تومن؟من بودم تاحالاخودموآتیش زده بودم😂😂😂

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

واقعا میای ب پنکک ترکیبات دیگه اضافه میکنی؟خب ترکیب شیمیاییش بهم میخوره که

بعد میزنی رو پوستت ؟؟خب ضرر داره که عزیزم

نکن بابا بریزش تو یه قوطی که درش سفت ببنده بعد کم کم استفاده کن

2706