2410
2553
عنوان

موندم تو دوراهی با نامزدم

229 بازدید | 12 پست

دوستان تو دوراهی بزرگی گیر کردم نمیدونم با کسی که عاشقمه خیلی زیاد ولی بهم دروغ گفته ازم خواسته ببخشمش و دیگه تکرار نمیکنه ازدواج کنم یا نه؟ببخشمش یا نه؟به عشقش به وفاداریش به اینکه حاضره هرکاری برام بکنه اعتماد کامل دارم بهم ثابت شده ولی چون بهم دروغ گفته اونم شغلشو همش فکر میکنم احمق فرضم کرده به خاطر همین به حرفای دیگشم شک میکنم البته به غیر از اون مواردی که گفتم همش میخوام ببینم راست میگه یا دروغ اکثر مواقع که امتحانش کردم دیدم راست گفته ولی دروغای ریزم میگه بهش میگم چرا روز اول راستشو نگفتی چرا وقتی اخراج شدی نگفتی میگه نمیخواستم از دستت بدم هیچکس مثل یه عاشق نمیتونه معشوقشو خوشبخت کنه اگر بری میمیرم خودکشی میکنم نمیدونم چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نامزد؟یعنی خانوادتون میدونن؟یعنی ب خانواده شما هم دروغ گفت؟

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  
2720
نامزد منم وقتی بهش میگم میخوام تموم کنم میگه خودمو میکشم منم از ترس می مونم باهاش

این حرفا اینقد به گوشم آشناس تو بری سکته میکنم تو بری روانی میشم میفتم تو خیابون ا توبری من میمیرم😑

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
2714
این حرفا اینقد به گوشم آشناس تو بری سکته میکنم تو بری روانی میشم میفتم تو خیابون ا توبری من میمیرم😑

میترسم دیونه بشه کاری کنه خانواده‌ش بیچارم میکنن

آفرودیت هستم🧜🏻‍♀️
نامزد منم وقتی بهش میگم میخوام تموم کنم میگه خودمو میکشم منم از ترس می مونم باهاش

چون فهمیده اگه این تهدید رو بکنه شما میترسی و کات نمیکنی اینو میگه

مطمئن باش دل و جرات خودکشی ندارن فقط حرفه

ساده گیرتون آوردن

خدایا خودت بساز.. تو بسازی قشنگ تره❤