2726
عنوان

سرما خوردگی نوزاد 55 روزه 😔😔

1413 بازدید | 49 پست

سلام 

پسرم 55 روزشه و چند روزه سرما خورده . ذکتر سفیکسیم داده و برم هگزین .تز دیشب بههش میدم اما سرفه خلط دار داره هنوز .خیلی نگرانم کسی هست تجربه داشته باشه و کمکم کنه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سرفه خلط دارش ممکنه ماله ریفلاکسش باشه پسر منم همش خلط داره پشت گلوش ریفلاکس پنهان داره تک سرفه هم میکنه کلا یه دکتر با تجربه متخصص ببرش خس خس سینه گرفتگی بینی خلط پشت گلو و سرفه علائم ریعلاکسم هست

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
توکل به خدا .اره سفیکسیم داد و برم هگزین. گفتم عفونت کرده چیزی نگفت دکتر

حتما داشته که داده منم دخترم سرماخورد دو ماهگیش انگار دنیا رو سرم خراب شده بود اما دیدم آدمیزادن دیگه مریض میشن حالا بهتر شدم

توکل به خدا .اره سفیکسیم داد و برم هگزین. گفتم عفونت کرده چیزی نگفت دکتر

خانومی سرفه های خلط دارش به خاطر عفونت وچرک سینه اشه دارو میخوره داره کنده میشه 

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
سرفه خلط دارش ممکنه ماله ریفلاکسش باشه پسر منم همش خلط داره پشت گلوش ریفلاکس پنهان داره تک سرفه هم م ...

دکتر اول که بردمش حرف شما رو زد گفت رفلاکس داره بهش رانیتیدین داد ک دادم هم گریه اش بهتر شد اما دکتر بعدی ک بردم گفت نه ربطی نداره به رفلاکس این سرماا خورده .

حالا خودمم موندم ب خدا از نگرانی هم دارم میمیرم

نی نی منم سرما خورده  دو ماهشه. استامینافون میدم با قطره بینی دکتر نوشته  استا هم خاب او ...

عزززم ایشالازودتر خوب بشه شمام واسه نی نی من دعا کن .

کوچولو شما چه علایم سرماخوردگی داره

2706