2737
2734

نذر 14 هزار صلوات به نیت 14 معصوم رد خور نداره حاجت روا میشید حتما . من و اطرافیانم بارها بارها تجربه کردیم . بسیار مجرب

خدا کسی رو که دوست داره بیشتر امتحانش میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید تو چند بار بخونیمش؟

هر چند روز که دوست داری اصلا مهم نیست . بعضی ها از این تسبیح سبزها می خرن می برن تو امامزاده ها از بقیه مردم هم کمک میگیرن ببین چقدر نذر راحتیه که از دیگرلن هم می تونی کمک بگیری برات بفرستند فقط باید دقیق حسابشو داشته باشی

2728
2738

یه کتابه بعدا تاپیک میزنم معرفی میکنم خیلی خوبه همه چی توش هست من هر کدومو انجام دادم برام عالی بوده تاپیک میزنم که همه استفاده کنن

هر چند روز که دوست داری اصلا مهم نیست . بعضی ها از این تسبیح سبزها می خرن می برن تو امامزاده ها از ب ...

من از امروز شروع کنم روزی صدتا خب بعد وسطش اگه حاجتم روا شد ادامشم میخونم اینجوری درسته؟😘

۱۴۰۰۰ صلوات در چند روز باید باشه .؟

💞صلوات💞  برای رهاااایی از کرونا 💞💞سرم به سنگ نخورد ... سنگو زدن به سرم ...😔 فقط یه روزی، یه جایی، یه جوری ، یه کسی حتما میشه فقط صبر داشته باش دختر🔥🔥بدی هات خوبی ها تو از یادم برد😔 عشق یعنی حسرت پنهان دل  زندگی در گوشه ویران دل 🌸🍀🌸 دنیااای ما با عشق درگیره ❤🌺❤🌺 با تو آرام و  بی تو پریشان و ... دل که هوایی شدنش دست خودش نیست .... 😉😉😉 ناب و گیرایی گر چه نمی دانی 🥰🥰🥰 
من از امروز شروع کنم روزی صدتا خب بعد وسطش اگه حاجتم روا شد ادامشم میخونم اینجوری درسته؟😘

ایشالا ولی نیتت پاک و خالص باشه اینجوری که میگی انگار قبول نداری که میشه چون میگی اگه حاجت گرفتم این اگه مشکل درست میکنه

تو که فرستادی یعنی روز بعدش حاجت گرفتی؟

یه اقای سید هست من بعضی وقتا حتی به اون میگم برام بفرسته حاجت میگیرم خداروشکر

2706