2737
2734
عنوان

اعتیاد

86 بازدید | 3 پست

سلام دوستان یکی از دوستای من به اعتیاد نامزدش شک کرده ازم خواسته کمکش کنم ولی نمیدونم چجوری میگه گاهی که میاد پیشم چشماش حالت خماری و خواب الودگی داره بهش میگم میگه به خاطر کمبود خوابه خیلیم لاغره البته چندسال پیش چاق بوده میگه قبلن کار نمیکردم بخور و بخواب از وقتی رفتم شهر دیگه و کار میکنم غذام مناسب نیست لاغر شدم از طرفیم اصلا نظر بدی در مورد اعتیاد نداره و معتقده هر معتادی اگه بخواد میتونه ترک کنه مثل پدرم حتی میگه هیچوقت منو تنها نزار حتی اگه معتاد بودم یا اگر من عیب و ایرادی داشته باشم تو منو تنها بزاری بدتر میشم البته وقتی میگم چرا اینجوری میگی میگه اخه دوس داشتن واقعی اینه تو هر شرایطی کنار طرفت باشی میخواستم محکت بزنم تو حرفای دیگشم گاهی وقتا میگه به دوس داشتن من و اعتیاد و خیانت هیچوقت شک نکن ولی دوست من حسابی به شک افتاده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عمر خودش تلف نكنه

اگه كسي بعد ازدواج اين اتفاق برا همسرش بيفته بايد كمكش كنه تازه اونجا هم باز حق انتخاب داره

ولي تا فرد معتاد خودش نخاد و اگاه نشه نميشه كاري كرد

كسي ك اعتياد داره ويژگيهاي بد شخصيتش ده برابر بدتر ميشه 

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2728