2733
2734
عنوان

به نظرتون برم یا نرم؟🤔

308 بازدید | 28 پست

بچه ها این چند روز تعطیلات پدر من شمال خونه داره و خانواده همه دارن میرن.شوهر من به خاطر شغلش نمیتونه مرخصی بگیره و بیاد.اونوقت خانوادم پیشنهاد دادن که با ماشین من مامانمو خواهرمو دخترشو پسر خودمو ببرم(تو جاده میشینم همیشه)از اونور اگه برم شوهرم ۷ روز تنها میشه تو خونه باید در به در بشه خونه مادرش اگرم بخوام برم یه پسر شیطون دارم که همه رو اونجا هروقت میریم عاصی میکنه اذیت میکنه صدای همه در میاد و زهر مارم میکنه غذا نمیخوره و... پسرمم هلاکه شماله فهمیده مادرم اینا میخوان همه برن میگه بریم.ساکمم جمع کردم ولی دو دل.۷ روزه میخوایم بریم.شما اگه جای من بودید میرفتید یا نه؟🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من وقتی تو انجام کاری دو دلم اصلا انجام نمیدم یا نمیرم ...چون هر وقت دو دل بودم و رفتم و انجام دادم ضررش و دیدم ...

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2738

مهم ترين دليل اينه كه همسرم تنها ميمونه ٧ روز 

اگه هم بره خونه ي مادرش بعيد نيس كه بگن حالا اينقد شمالش واجب بود كه شوهرش رو ٧ روز بذاره و بره؟

از يه طرف هم ماشالا بچه تون رو ميگين اذيت ميكنه و شلوغه 

ممكنه برم شمال اونجا اذيت كنه و خانواده تون بهشون خوش نگذره و اذيت بشن و خلق شون تنگ بشه و ....

مطمئنا نه

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2706