2733
2734
عنوان

لطفاً بهم بگید

100 بازدید | 14 پست

کی جواب آرزو های برباد رفته ی ادمو میده؟کدوم فرشته مسئول رسیدن به ناکامی های انسانه؟ مگه میشه ۲۵سال یک روز خوش هم نداشته باشی؟ حتی یه روز ....چرا چیزای عادی ای که مردم دارن و من باید حسرتشو بخورم چقدر باید تلاش کنم تا بتونم برسم به جایگاه دلخاهم. چرا همه چیز بهم میریزه؟

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هروز زندگی برام کابوسه خدا خودش میدونه چقدر دلم میخواد فردا بیدارنشم...کاش میشد که بخوابیم ولی تا به ابد

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
زندگی کلا سخته  باید ساخت  نباز خودتو  و ناامید نشو  خدا بزرگه

پدرم دوقطبی داره و این مریضی درمان قطعی نداره....من کلا از اول فرزند خونده بودم

چقدر بی اهمیتیم نزد خدا واقعا :( 

اره واقعا منکه دیگه طاقت ندارم

2738
چی شده؟

اتفاق تازه ای نیست .فقرو مریضی و نفرت و....گند گرفته میگن خدا بیناست....بنظرم که  هیچم نمی‌بینه 

باطعنه میگوییم روز خوب نزدیک است

جاییکه تاریک است در هرحال تاریک است

وووووی مگه میشه  خیلی سخته راجع بهش خوندم

جواب روزای برباد رفته امو کی میده؟

حال مارا کسی نمی‌فهمد سالها سوختیم و درد نداشت

زندگی یک دروغ مسخره بود هیچکس واقعا وجود نداشت

هروز زندگی برام کابوسه خدا خودش میدونه چقدر دلم میخواد فردا بیدارنشم...کاش میشد که بخوابیم ولی تا به ...

اينجارو گوش بديدتا شايد لحظه اي دلتون خواست خداتونو...بغل كنيد وگله نكنيد

٢٧سالمه تو زيبايي ظاهر چيزي كم ندارم.شوهرم عاشقمه وپولدار باپكيج خوبيا..يه زندگي عالي وكامل با رفاه كاااامل..

ام اس دارم..ميدونيدام اس چيه؟نميدونيد!ام اس يعني وقتي بچت دوون دوون مياد سراغت بغلش كني ميشنيو نشسته نازش ميكني چون جون ندارن دستات وبچه ميفته.يعني وقتي حموم ميري دروباز ميذاري تا اگه افتادي يكي بياد جمعت كنه،يعني وقتي تومهموني نشستي ودستشوييت گرفت صلوات نذركني حواس همه پرت باشه تاوقتي بلندميشي لنگون لنگون بري دستشويي كسي نبينه پشت لباست خيسه و كنترل نداري!يعني نميتوني باشوهرت توپارك قدم بزني چون پات ميلنگه و از نگاه ملت ميترسي...و....كاش...كاش گاوصندوقموخونمو همممممه چيمو حتي لباس تنموميدادم ولي ١بار بادل سير بچمو بغل ميكردمو ميچرخوندمش.كاش..

2706