2726
عنوان

خانما چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 74 پست

نمیفهممت اصلن 

خیلی برام عجیبه حرفت 

گیرم که همه مردا رو زندونی کردی تو ایران و همه هم تو ایران محجبه و پوشیه پوش شدیم 

جلو افکار یه مردی که دلش میخاد چیزای خاصی رو ببینه هم میتونی بگیری؟

همونقدر که تو به عنوان یه زن جلو گناه کردن خودتو میگیری و نگاه نمیکنی اون مردی هم که ادعا داره که وای نباید زن بی حجاب دید هم باید تلاش کنه جلو خودشو بگیره 

همین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا از کل جهان فقط ما باید دراین مورد صحبت کنیم؟ اینهمه کشور مسلمان و غیر مسلمان وجود داره...هیچ کدو ...

مبدونی چرا گلم .. چون ما تو جامعه امون بیشتر از هر امت دیگه ای سنگ اماما رو ب سینه میزنبم . گریه میکنیم متوسل میشیم میریم زیارت چنان ب حرم میچسبیم ک تا حاجت نگیریم ول کن نیستیم .. اونوقت هیچ کدوممون هم پیرو همونا ک ازشون حاجت میخوایم نیستیم 

بعضي وقتا هم تو گور دسته جمعي ميزارن 

دست جمعی هم خاک کنن اون دنیا حسابو کتاب هرکس سواست😊

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
2728
نمیفهممت اصلن  خیلی برام عجیبه حرفت  گیرم که همه مردا رو زندونی کردی تو ایران و همه هم ت ...

من اصلا بحثم اين نيست ميخوام ببينم زنا چرا اينكارو ميكنن اصلا همه مردا بد زنا ميخوان با اين لباسا وآرايش غليظ چه هدفي دنبال كنن 

مبدونی چرا گلم .. چون ما تو جامعه امون بیشتر از هر امت دیگه ای سنگ اماما رو ب سینه میزنبم . گر ...

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
چقد چشم پاك آخه

واقعا آدمهایی که چشم و دل سیرن و فرهنگشون متفاوته اصلا براشون مهم نیست و توجه نمیکنن، هر چه فضا بسته تر، آدم‌ها حریص تر!! این در مورد همه چیز صدق میکنه نه تنها حجاب. 

دنیام=شوهرم+دخترم  
حرف بي حجابهارو گوش نميده؟؟؟؟

عزیزدلم از من خرده نگیریا .. من خودم حجاب کاملی ندارم ولی خدا میگ تو قرانش ک کسانی ک حجابشون رعایت نمیکنن  و فساد کنن .کل اون ها رو ب حال خودشون رها میکنه  تا روز قیامت مگر توبه کنن .

عزیزم میدونستی اگر پشت پا بیرون باشه و مرد نا محرم ببینه حکم زنا رو داره ؟ متاسفانه الان تو کشور ما باب شده ک دیگ هم شلوارک میپوشن ... معنای قران بخون 

آره ولي اين دنيا رو چيكار كنم اون خانمي كه باعث سردي زندگي ها ميشه با خوشگلي زيادش چيكار كنم

خانوم محجبه بسیار زیبا هم داریم عزیزم، اون آقا بخواد بلغزه می‌لغزد زیاد تو قید حجاب نیست مطمئن باش

دنیام=شوهرم+دخترم  
 مبدونی چرا گلم .. چون ما تو جامعه امون بیشتر از هر امت دیگه ای سنگ اماما رو ب سینه میزنبم . گر ...

یه مسلمان هرجایی از کره زمین که باشه مسلمانه. ..همه هم سنگ امامان و پیغمبر ها و فرستادن خدا رو به سینه میزنن...هیچ جایی این بحث ها وجود نداره چون حل شده س براشون...ما تازه داریم صورت مسئله رو مینویسیم...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
یه مسلمان هرجایی از کره زمین که باشه مسلمانه. ..همه هم سنگ امامان و پیغمبر ها و فرستادن خدا رو به سی ...

نه اكثر كشور هاي مذهبي مثل اكثر ايالات آمريكا قواتين سفت وسخت حجاب دارن ماها خيلي وليم

عزیزدلم از من خرده نگیریا .. من خودم حجاب کاملی ندارم ولی خدا میگ تو قرانش ک کسانی ک حجابشون ...

😂😂😂😂برو قرآن رو اونجور كه هست بخون نه اونجور كه دلت ميخواد اين قرآن و اون خداي خشمگين و ظالم مال شما من رو بزاره بحال خودم تا قيامتش  

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
نه اكثر كشور هاي مذهبي مثل اكثر ايالات آمريكا قواتين سفت وسخت حجاب دارن ماها خيلي وليم

مثلان سفت و سختش چيه با ذكر مثال و سند بگو 

2706