2726
عنوان

خانما چرا

231 بازدید | 74 پست

هيچوقت متوجه نشدم چرا بي حجاب وتحريك كننده ميرين بيرون آيا ميخواين بقيه مردهارو با جذابيت هاي بيشتري روبه رو كنين كه زنشون نداره يا قصد ازدواج با همه رو دارين اينكه برا دل خودمون رو درست نيست آخه اين مردا چه گناهي كردن كه فطرتا جذب ميشن اينهمه بد ميپوشين ميايين بيرون بقيه مردا باعث ميشين به زناشون خيانت كنن بعد خودتون خيانت ميبينين شوكه ميشين

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خيلي دوست دارم عاقبتت رو ببينم 

عزیزم بد حرفی نمیزنه درسته حجاب چیز شخصیه  ولی ی دو دوتا چهارتا ک بکنیم میبینیم زمانه بدی شده تا محتاج خداییم دست ب دامنشیم و میگیم چرا حاجتمون روا نمیشه ... بعد ب خودمون نگاه کنیم ... ب کدوم حرف خدا گوش دادیم یکیش همین حجاب ک خدا بخواد حرف مارو گوش بده 

چرا از کل جهان فقط ما باید دراین مورد صحبت کنیم؟ اینهمه کشور مسلمان و غیر مسلمان وجود داره...هیچ کدوم بحثی در این زمینه ندارن...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
عزیزم بد حرفی نمیزنه درسته حجاب چیز شخصیه  ولی ی دو دوتا چهارتا ک بکنیم میبینیم زمانه بدی ...

حرف بي حجابهارو گوش نميده؟؟؟؟

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2706