1351
1341
عنوان

خانما چرا

224 بازدید | 74 پست

هيچوقت متوجه نشدم چرا بي حجاب وتحريك كننده ميرين بيرون آيا ميخواين بقيه مردهارو با جذابيت هاي بيشتري روبه رو كنين كه زنشون نداره يا قصد ازدواج با همه رو دارين اينكه برا دل خودمون رو درست نيست آخه اين مردا چه گناهي كردن كه فطرتا جذب ميشن اينهمه بد ميپوشين ميايين بيرون بقيه مردا باعث ميشين به زناشون خيانت كنن بعد خودتون خيانت ميبينين شوكه ميشين

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

این تاپیکا هیچ فایده ای نداره،مگه یکی دونفرن که داری نصیحتشون میکنی؟

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍
1334
خيلي دوست دارم عاقبتت رو ببينم 

عزیزم بد حرفی نمیزنه درسته حجاب چیز شخصیه  ولی ی دو دوتا چهارتا ک بکنیم میبینیم زمانه بدی شده تا محتاج خداییم دست ب دامنشیم و میگیم چرا حاجتمون روا نمیشه ... بعد ب خودمون نگاه کنیم ... ب کدوم حرف خدا گوش دادیم یکیش همین حجاب ک خدا بخواد حرف مارو گوش بده 

چرا از کل جهان فقط ما باید دراین مورد صحبت کنیم؟ اینهمه کشور مسلمان و غیر مسلمان وجود داره...هیچ کدوم بحثی در این زمینه ندارن...

هرشرایط بدی، یه چیز مثبت داره،حتی ساعتی که کار نمیکنه هم دوبار در روز وقت رو درست نشون میده.خدا میدونه چی برامون بهترینه.
عزیزم بد حرفی نمیزنه درسته حجاب چیز شخصیه  ولی ی دو دوتا چهارتا ک بکنیم میبینیم زمانه بدی ...

حرف بي حجابهارو گوش نميده؟؟؟؟

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
نصيحت نميكنن سعي ميكنم علت كارارو بفهمم

بازم نمیشه فهمید،چون یکی دونفر نیستن

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍
1226

نمیفهممت اصلن 

خیلی برام عجیبه حرفت 

گیرم که همه مردا رو زندونی کردی تو ایران و همه هم تو ایران محجبه و پوشیه پوش شدیم 

جلو افکار یه مردی که دلش میخاد چیزای خاصی رو ببینه هم میتونی بگیری؟

همونقدر که تو به عنوان یه زن جلو گناه کردن خودتو میگیری و نگاه نمیکنی اون مردی هم که ادعا داره که وای نباید زن بی حجاب دید هم باید تلاش کنه جلو خودشو بگیره 

همین

چرا از کل جهان فقط ما باید دراین مورد صحبت کنیم؟ اینهمه کشور مسلمان و غیر مسلمان وجود داره...هیچ کدو ...

مبدونی چرا گلم .. چون ما تو جامعه امون بیشتر از هر امت دیگه ای سنگ اماما رو ب سینه میزنبم . گریه میکنیم متوسل میشیم میریم زیارت چنان ب حرم میچسبیم ک تا حاجت نگیریم ول کن نیستیم .. اونوقت هیچ کدوممون هم پیرو همونا ک ازشون حاجت میخوایم نیستیم 

بعضي وقتا هم تو گور دسته جمعي ميزارن 

دست جمعی هم خاک کنن اون دنیا حسابو کتاب هرکس سواست😊

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
نمیفهممت اصلن  خیلی برام عجیبه حرفت  گیرم که همه مردا رو زندونی کردی تو ایران و همه هم ت ...

من اصلا بحثم اين نيست ميخوام ببينم زنا چرا اينكارو ميكنن اصلا همه مردا بد زنا ميخوان با اين لباسا وآرايش غليظ چه هدفي دنبال كنن 

1331