2737
2734
عنوان

یه سوال درباره فروش طلا

713 بازدید | 30 پست

سلام بچه ها 😊

من می‌خوام مقداری طلا بفروشم 

میخواستم بدونم طلافروشی ها به چه قیمتی میخرن قیمت تابلو یا مقدار مشخصی کمتر از تابلو ، یا اصلا هرکی هرچقدر دلش خواست؟ 

فرقی داره کدوم طلافروشی ببرم؟

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

معمولا دو هزار تومن زیر قیمت تابلو

ولی بستگی به شرایط بازار داره ممکنه کمتر بخرن

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مقداری کمتر میخرن ازت ولی حتما قبل از اینکه بفروشی چند جا ببر بهت قیمت بدن چون متفاوت میخرن بعضی وقتا...جایی که بیشترین قیمتو داد بفروش...بستگی داره چند درصد برا مالیات کم کنن

خدایا شکرت♡
نوسانات خیلی زیاده.یخت میخرن طلا رو یا به هر قیمتی میخوان

یعنی مثلاً برم چندتا طلافروشی بپرسم ممکنه کسی بیشتر بخره؟

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738
خرید قیمتش مشخصه روی تابلو امروز ۴۲۲بود حدودا ولی خرید فکر کنم ۴۱۱بود 

این اختلاف قیمت ثابته؟

بزن تو دیوار بفروش

آخه میخوام عوض کنم ، از طرفی هم النگو هام کج شده 

فک نکنم کسی بخره😅

این اختلاف قیمت ثابته؟

آره معمولا ۱۰تومن فرق داره 

چندتا طلافروشی ببر هرکدوم بیشتر خرید به اون بفروش 

چی داری؟؟؟چند گرمه؟؟؟

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
مقداری کمتر میخرن ازت ولی حتما قبل از اینکه بفروشی چند جا ببر بهت قیمت بدن چون متفاوت میخرن بعضی وقت ...

ممنون عزیزم 😘

2706