2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم تو اول ۸ ماه فرشتم رفت و تنهام گذاشت نمیدونم چرا قلب کوچولوش نزد.. اونهمه شکرخدا کردم اونهمه آرزو شب آرزوها به باد رفت شب شومی بود هیچوقت ۹۷/۱۲/۲۳ فراموشم نمیشه بدترین شب عمرم

فرشته نازنینم مادرت لیاقت مادری نداشت نتونستم مواظبش باشم..هیچوقت خودمو نمیبخشم

[QUOTE=77785405]سلام شما بچه دار شدی ن منم تو هفته ۲۸ اون اتفاق برام افتاد[/QUOT بعد از شش ماه بازم ...

سلام عزیزم خوب هستین .ببخشید منم ۳۴ هفته بودم .۶ ماه میگذره و دکتر برام کلی ازمایش نوشته .شما علتش مشخص شد ؟چه دارو و آمپولی استفاده کردین؟

2738

سلام به مامانهايي كه مثل من دلشون شکسته منم 35هفته و5روز بودم که یکدفعه دیدم فرشتم تکون نمیخوره رفتم سونوگفت قلبش وایساده ومرده به خاطر گره خوردن بندناف ,چه روزهایی بهم گذشت الان یکماه ازاون غم سخت میگذره ومن هنوزداغونم دوست دارم بمیرم هرکاریمیکنم اروم نمیشم چقدر منتظر پسرم بودم برای همه چیزش برنامه ریزی کرده بودم فقط 3هفته داشتم به دنیا بیاد اخه چرا اینطوری شد مثل دیوونه ها دارم زندگی میکنم اخه مگه تواین زمونه بچه توی 9ماه میمیره توروخدا برام دعا کنید خداجاش روبرام سبزکنه کسایی که سزارین شدن میدونن من چی میکشم

نه هیچ دلیلی وجود نداشت دکتر یونو هم گفت چه حیف پسر کوچولوی سالمی بوده فقط,بعد سزارین چند ثا ...

عزیزم دلم رو کباب کردی خدایا 😔

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
منم اصلا تحمل درد طبیعی رو نداستم که بعدش بچه ی بی جونمو نشونم بدن و اخرش هیچ چقدر این نه ماه خوب ...

الهی بمیرم براااات من قشنگ میفهمم چی میگی آخر شبی اشکم در اومد ایشالله سال بعد این موقه ها خدا ی نی نی دیگه بهت میده غصه نخور برا هرکس ممکنه پش بیاد

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

میگم ببخشید داغ دلتون رو تازه می کنم ولی دقت کردین اکثرا پسر بودن که فوت شدن بنظرتون چرا !

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
2706