2410
2553
عزیزم من چنین تجربه ای ندارم فقط مطمنم خیلی سخت بوده برات انشاءالله خدا بهت صبر و آرامش بده بعدش هم یه بچه سالم و صالح
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دست رودلم نذارخاهرکه خوووونه بابدبختی حامله شدم ماه نهم بچم مرد دوهفته به زایمانم گفتن فشارت رفته بالا الان سه ماهه شماچی شد چن ﻭﻗﺘﻪ
همه گفتند محال است اما ...دلخوشم من به محالات رضا.،،یا امام رضا دستمو بگیر
2720
منم ندارم چنین تجربه ای اما مطمئنم که تحملش واقعا غیرقابل تحمله خدا به همتون صبر بده
خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
بمیرم الاهی برات
کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
سلام دوستان پسر من سالم سالم بود توی هر چکاپ هیچ مشکلی نداشت توی اخرین چکاپ قبل زایمان که رفتم گفتن قلبش نمیزنه و مرده نابووود سدم پانزده روز میگذره از سزارین
2714
من 26 سالم نشده هنوز ملی هرکی میبینتم میگه شکسته شدی اصن داغونم همش بغض دارم اصن به شوهرم محل نمیذارم هیچی برام لذت بخش نیس
وای یاداون روزا دیوونم میکنه همش یادشم همشﻡمیگم کاش زودترمیرفتم توی زایشکاه همه منونشون میدادن میگفتن aufdحالم ازاین کلمه بهم میخوره ساک زایشکاه ولباساشوآماده کرده بودم خدا سر هیچکافری ام نیاره
2706