1421
1389

سلام من ٣روزه  سقط شده جنينم ،تو ٨ هفته تو شكمم مرده بوده و تو ١١ هفته افتاد بچم،خيلي داغونم،ولي اين تاپيكو خوندم واقعا يه لحظه درد خودم يادم رفت,9 ماه يه بچه رو تو شكمت بزرگ كني و مرده به دنيا بياريش واقعا وحشتناكه،واي خدا صبر بده🙏😔

سلام دوستان

این تایپیک غمم رو بیشتر کرد

هفته 32 بچمه مو از دست دادم

این روزها میگذره؟؟؟ تموم میشه؟؟؟ بازم مادر میشم؟

خدایا عاقبت به خیرم بگردان که زیباترین اتفاق زندگیست...  

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

من این تجربه و دارم اخه خدا دلیلش چیه؟؟؟من چهل روزه گذشته طبیعی هم اوردمش ۳۸هفته بودم تکون نخورد رفتم صدای قلبشو بشنوم که گفتن مرده باابنکه همه چیزم خوب بود چهار روز پیشش سونو بودم دکتر بودم خدا داغونم خیلی حالم بده۲۶ سالمه پیرشدم زندگی برام معنی نداره

منم حالم از کلمه iuf بهم میخوره همه منو نشون هم میدادن و نیگفتن بچه ش مرده چه روزی بود اون روز زمین ...

الان حالتون چطوره؟دقیق مثل من همه با بچه هاشون میرفتن من فقط گریه میکردم همه با ناراحتی نگام میکردن

1390
این تاپیک و خوندم دوباره دلم گرفت منم تو هفته 27 وقتی داشتم میرفتم تو ماهه 7 بچمو از دست دادم.منم سز ...

سلام منم تو هفته ۲۸ بچمو از دست دادم.مشکل شما چی بود الان بچه دارین؟

سلام دوستان این تایپیک غمم رو بیشتر کرد هفته 32 بچمه مو از دست دادم این روزها میگذره؟؟؟ تموم میشه ...

سلام شما بچه دار شدی ن منم تو هفته ۲۸ اون اتفاق برام افتاد

[QUOTE=77785405]سلام شما بچه دار شدی ن منم تو هفته ۲۸ اون اتفاق برام افتاد[/QUOT

بعد از شش ماه بازم حامله شدم

الان 18 هفته هستم

برام دعا کنید خدا اینبار ناامیدم نکنه..

آمپول و دارو دارم هر روز

ان شاءالله شما هم حامله میشید و طعم مادری رو میچشیم باهم😇

خدایا عاقبت به خیرم بگردان که زیباترین اتفاق زندگیست...  
1376

منم تو اول ۸ ماه فرشتم رفت و تنهام گذاشت نمیدونم چرا قلب کوچولوش نزد.. اونهمه شکرخدا کردم اونهمه آرزو شب آرزوها به باد رفت شب شومی بود هیچوقت ۹۷/۱۲/۲۳ فراموشم نمیشه بدترین شب عمرم

فرشته نازنینم مادرت لیاقت مادری نداشت نتونستم مواظبش باشم..هیچوقت خودمو نمیبخشم

1427
[QUOTE=77785405]سلام شما بچه دار شدی ن منم تو هفته ۲۸ اون اتفاق برام افتاد[/QUOT بعد از شش ماه بازم ...

سلام عزیزم خوب هستین .ببخشید منم ۳۴ هفته بودم .۶ ماه میگذره و دکتر برام کلی ازمایش نوشته .شما علتش مشخص شد ؟چه دارو و آمپولی استفاده کردین؟

سلام به مامانهايي كه مثل من دلشون شکسته منم 35هفته و5روز بودم که یکدفعه دیدم فرشتم تکون نمیخوره رفتم سونوگفت قلبش وایساده ومرده به خاطر گره خوردن بندناف ,چه روزهایی بهم گذشت الان یکماه ازاون غم سخت میگذره ومن هنوزداغونم دوست دارم بمیرم هرکاریمیکنم اروم نمیشم چقدر منتظر پسرم بودم برای همه چیزش برنامه ریزی کرده بودم فقط 3هفته داشتم به دنیا بیاد اخه چرا اینطوری شد مثل دیوونه ها دارم زندگی میکنم اخه مگه تواین زمونه بچه توی 9ماه میمیره توروخدا برام دعا کنید خداجاش روبرام سبزکنه کسایی که سزارین شدن میدونن من چی میکشم

1391