2410
2553
عنوان

هوس..

456 بازدید | 78 پست

چرا انقدر هوس فستفود میکنم😥

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
کیه که هوس نمیکنه؟؟؟

اخه هرشب؟😌😣

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منحرف شدم چرا

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
2456
منحرف شدم چرا

🙊🙊🙊

اخه اگه سوالمو تو عنوان مینوشتم کپشن چیزی نداشتم بنویسم😬

من همیشه ی خدا هوس پفک و چیپس داشتم ، الان چند وقته بخاطر دخترام اصلا نمیخورم😤😤😤

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹

وای منم...دلم الان پاستا میخاد...عدسپلو با سالاد شیرازی...کله پاچه...قیمه از نوع نذریش..ماست اسفناج...ی چیز سخاری با سس های مخصوص..دوغ ابعلی شیشه ای..ماکارانی با سس تند زیاد

2714
اره هر شب منم همینطورم✋😫

😭😭

خدایا شفا بده مارو😄

🙊🙊🙊 اخه اگه سوالمو تو عنوان مینوشتم کپشن چیزی نداشتم بنویسم😬

دقیقا دلت چی میخواد هوس چی رو میکنی

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
من همیشه ی خدا هوس پفک و چیپس داشتم ، الان چند وقته بخاطر دخترام اصلا نمیخورم😤😤😤

اوووف

کرانچی تند😫

وای منم...دلم الان پاستا میخاد...عدسپلو با سالاد شیرازی...کله پاچه...قیمه از نوع نذریش..ماست اسفناج. ...

اخ دهنم اب افتاد😍

وای نگو توروخدا،من معتاد چیپس و پفک و فست فود شدم،میگم معتاد واقعااااا معتاد شدما،جوری ک یه شب نمیخوردم حالم بد میشد،الان تو دوره ترکم،خیلی سخته😭😭😭

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪
دقیقا دلت چی میخواد هوس چی رو میکنی

همه چیزای مضر

اسنک ها

همه غذاهای پذ پنیر

پیتزا

دبل برگر

پیاز سوخاری با سس سیر

انواع سوخاری ها

سوسی بندری با قارچ و پنیر

عاشق پنیرم😭

2706