2410
2553
عنوان

علائم تخمک گذاری چیست؟

19073 بازدید | 6 پست
علائم تخمک گذاری چی هست؟ می دونم که افزایش دمای بدن یکی از این علائم هست . الان روز 12 پریودی هستم و سینه هام درد می کنه از صبح . بعضی از روزهای ماه اینطوری میشم اما دقت نکردم تا حالا که کی بوده. این درد تو این روز می تونه نشونه ای از تخمک گذاری باشه؟
ببخشین اینجاسوالمومطرح میکنم من 10روزه پریم عقب افتاده البته نامنظم هست بامتفورمین مرتب شده بودامااین چندوقت به خاطراسترسم بازنامنظم شده تمام علایم پری ودارم مثل دل دردکمردرداماخیلی خوابالوشدم سرگیجه دارم وترشحاتم زیادشده اماکاملابدون بونمیدونم باردارم یانه شماوقتی باردارشدین ترشحاتتون تغییری کردزیاشده بودیاکم گاهی حالت تهوع دارم امانه زیاد
کسی رو که خیلی دوست داری

وقتی

قلبتو شکست این قلب دیگه

نه با چسب و

نه با نخ و سوزن و

نه با گذشت زمان

قابل درست شدنه

شکست که شکست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من این علایمی که گفتید دارم پری هم نشدم دو ماهه ولی باردار نیستم چرا هم آزم منفی بوده هم سونو این دکترا هم که باید التماسشون کنی تا از دهنشون حرف در بیاد درست توضیح نمیدن فقط پشت سر هم آز مینویسن اهههههههههههههههههههههه
2720
ممنون دوستان. از دیروز بعضی وقت ها یکمی دل درد مشابه پری داشتم امروز صبح هم همینطور. درد سینه هم بیشتر نوک سینه هست که حساس شده .
این بدن آدم هم چه عجیب هست ها . قبلا به این علائم دقت نمی کردم. اما تو فکر بارداری هستم به همین دلیل حساس شدم و دارم مکاشفاتی در زمینه شناخت بیشتر بدن انجام میدم. خیلی جالبه .
اگه حساس شدنشون قابل حسه معمولا بعد از تخمکگذاری اینجوری میشه تقریبا 14روز بعدش یکی دو روز اینور اونورتر اگه باردار نباشی پری میشی.منکههر وقت اینجوری بشه رد خور نداره تخمکگذاریم.
آره بدن خیلی جالبه
فتبارک الله احسن الخالقین