2737
2734
عنوان

من حالم خوب نیساااا

254 بازدید | 31 پست

نمیدونم چمه همش توخودمم بغض دارم هیچکسا نمیخوام دلم میخواد باهمه دعواکنم دور و برم نیان توخیالم بارها خعلی هارو دارمیزنم و چاقو میزنم،خفه میکنم 

جیغ میزنم تو دلم .هیچکس منانمیتونه تحمل کنه فقط سکوت کردم هرکس بهم بدی کرد توخودم جیغ زدم ولی زبونم لال میشه خوب نیسم ۲۲سالمه ولی خعلی از موهام سفیدشده چن هفته پیش ی سکته خفیف رو پشت سرگذاشتم شبا خواب ندارم بغض دارم .اونی ک عشقمم بودرو هم از خودم دور کردم حوصلشانداشتم 

ببخشید طولانی شد....من خوب نیسم همین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

احیانا من تو خیالت نیستم که😶

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

فقط خودت میتونی ب خودت کمک کنی سعی کن فکرای خوب کنی فکرای بدو از خودت دور کن هی نگو حالم خوب نیست بدتر میشی رو خودت کنترل داشته باش خونه نمون برو بیرون تفریح کلاس 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
2738
با ادم معتمد درد و دل کن  مثل مادرت یا خودهرت  گلم پشیمونینداره همه تو زندگیشون غصه دارن

مادرم و خواهرم درکم نمیکنن امتحان کردم 

خودم بهتر تونسم باتنهایی مشکلاتماحل کنم

2706