2703
2553

سلام 

خوبید با این مریضی چیکار میکنید 

چطور درمان کردید ؟

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  

هیچی داروگیاهی خوردم یکم خوب شد دوباره داروهارو ول کردم خسته شدم الان فقط رازیانه میخورم به سلامتی پولیپ هم دارم تو رحمم فعلا هیچی همین رازیانه فقط گوشت گوساله خیلی کم میخورم کلا گوشت قرمزو محدود کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
هیچی داروگیاهی خوردم یکم خوب شد دوباره داروهارو ول کردم خسته شدم الان فقط رازیانه میخورم به سلامتی پ ...

رازیانه که هورمون‌ زنانه داره 

بدتر میکنه 

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  
هیچی دارم میسوزم و میسازم و تو حسرت بچه هم موندم

چند سال مریضی داری 

2714

من از ۹۲ تا ۹۶ .توده بیرونی بود سرجای سزارین اولم بود با اینکه خیلی اذیتم میکرد خیلی درد داشت ...با اون وجود خوشبختانه بار دومم هم باردار شدم و سر سزارین برش داشتم .دوساله که برداشتم .خدا رو شکر بهتر شدم

خدایا من از تو راضی ام تو هم نادیده بگیر .
من هنوز بچه نمیخام نمیدونم بتونم بچه دار شم با نه ولی میگن عمل کنید بعدش اقدام کنید باردار میشید شما ...

تقریبا ولی عمل نکن اگه بچه نمیخوای

میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین😓