2726
عنوان

بچه ها فشارم افتاده روزه هستم

611 بازدید | 35 پست

پسرمو بردم حمام یهو دیدم چشمام سیاهی رفت. حالم داشت بد میشد نزدیک بود بیوفتم زمین. سریع اومدم بیرون دم در حمام دراز کشیدم. 

الان یک ساعت بیشتر گذشته ولی بلند میشم سرم گیج میره. غذا تو فریزر دارم نمیتونم برم بزارم گرم بشه. 

راهی هست که یکم حالم خوب شه بدون اینکه روزه ام رو بخورم.    

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم اگ گوشی دم دستت زنگ بزن کسی بیادپیشت 

تا بیان افطار شده. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

عزیزم اولا که تو روزه حمام کراهت داره من پسرمو شبا میبرم حمام 

دوما بگیر دراز بکش پاهاتو بالا نگه دار بهتر میشی تا اذانم بلند نشو ...با یه خرما افطار کن حالت جا اومد برو غذاتو گرم کن 

قبول باشه

طلبکارعلیشدند انانکه خود ابوموسی اشعری را انتخاب کردند.... لبیک یا سیدعلی
دراز بکش پاهاتو بالاتر از بدنت بزار مثلا پاهاتو بزار رو مبل خودت رو زمین چشماتم یکم ببند

اینکارو کردم میشینم خوبم پا میشم سرم گیج میره

عزیزم کم مونده دراز بکش زیر سرت چیزی نذار پاهاتو بذار رو دیوار بالاتر از بدنت.

منم امروز خیلی حالم بد شده خیلییییییییییی.

خدا قبول کنه عزیزدلم

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
عزیزم اگ گوشی دم دستت زنگ بزن کسی بیادپیشت 

پس چجوری داره تاپیک میزنه،،،گوشی دستشه دیگه😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
منم فشارم افتاده چشام سیاهی میره  هیچی دراز بکش به شوهرت بگو غذارو گرم کنه

شوهرم نیست بعد از افطار میاد باید غذاشم آماده باشه

2706