1147
1273
عنوان

بچه ها فشارم افتاده روزه هستم

154 بازدید | 35 پست

پسرمو بردم حمام یهو دیدم چشمام سیاهی رفت. حالم داشت بد میشد نزدیک بود بیوفتم زمین. سریع اومدم بیرون دم در حمام دراز کشیدم. 

الان یک ساعت بیشتر گذشته ولی بلند میشم سرم گیج میره. غذا تو فریزر دارم نمیتونم برم بزارم گرم بشه. 

راهی هست که یکم حالم خوب شه بدون اینکه روزه ام رو بخورم.    

ظاهرا تنها چیزی که عادلانه قسمت شده عقله ! چون کسی اعتراض نمیکنه که عقله اون کمتر از دیگران هست   

بهترین راه همین دراز کشیدنه .دیگه چیزی نمونده به اذان .

به خدا گفتم بیا جهان را تقسیم کنیم.....آسمون برا من ،ابراش مال تو...دریاش مال من موجاش مال تو......ماه مال من خورشید مال تو.......خدا خندید و گفت بندگی کن همه دنیا مال تو...من هم مال تو

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1291

عزیزم اولا که تو روزه حمام کراهت داره من پسرمو شبا میبرم حمام 

دوما بگیر دراز بکش پاهاتو بالا نگه دار بهتر میشی تا اذانم بلند نشو ...با یه خرما افطار کن حالت جا اومد برو غذاتو گرم کن 

قبول باشه

طلبکارعلیشدند انانکه خود ابوموسی اشعری را انتخاب کردند.... لبیک یا سیدعلی

منم فشارم افتاده چشام سیاهی میره 

هیچی دراز بکش به شوهرت بگو غذارو گرم کنه

خدای مهربونم چجوری میتونم  شکر گزار لطف و مرحمت تو باشم؟؟؟از دست و زبان که برآید کز عهده ی شکرش به در آید .بنده همان به که ز تقصیر خویش عذر به درگاه خدا آورد ورنه سزاوار خداوندی اش کس نتواند که به جای آورد    💖💖🌼🌹🍁🌻🌼🌺🌷🌱🍃🌻دشمن در پناه آهن است و ما در پناه ایمان 🌹الحمدالله الذی جعل اعدائنا من الحمقا       مکتب ما این است : كونا لِلظّالِمِ خَصْما وَ لِلْمَظْلومِ عَوْنا (امام علی ع) دشمن ظالم و یاور مظلوم باشید   
دراز بکش پاهاتو بالاتر از بدنت بزار مثلا پاهاتو بزار رو مبل خودت رو زمین چشماتم یکم ببند

اینکارو کردم میشینم خوبم پا میشم سرم گیج میره

ظاهرا تنها چیزی که عادلانه قسمت شده عقله ! چون کسی اعتراض نمیکنه که عقله اون کمتر از دیگران هست   
1323
منم فشارم افتاده چشام سیاهی میره  هیچی دراز بکش به شوهرت بگو غذارو گرم کنه

شوهرم نیست بعد از افطار میاد باید غذاشم آماده باشه

1226
منم فشارم افتاده چشام سیاهی میره  هیچی دراز بکش به شوهرت بگو غذارو گرم کنه

سلنه،،،،فکرکنم ازاونایی هستی که درآینده دوستت خواهم داشت

به بعضیام باس گفت:یکم آدم باش،،،،تنوعی بشه واسه خریتت😐
عزیزم کم مونده دراز بکش زیر سرت چیزی نذار پاهاتو بذار رو دیوار بالاتر از بدنت. منم امروز خیلی حالم ...

ممنون عزیزم

شوهرم نیست بعد از افطار میاد باید غذاشم آماده باشه

پاتو بده بالا خون رسانی به مغزت بیشتر میشه 

خدای مهربونم چجوری میتونم  شکر گزار لطف و مرحمت تو باشم؟؟؟از دست و زبان که برآید کز عهده ی شکرش به در آید .بنده همان به که ز تقصیر خویش عذر به درگاه خدا آورد ورنه سزاوار خداوندی اش کس نتواند که به جای آورد    💖💖🌼🌹🍁🌻🌼🌺🌷🌱🍃🌻دشمن در پناه آهن است و ما در پناه ایمان 🌹الحمدالله الذی جعل اعدائنا من الحمقا       مکتب ما این است : كونا لِلظّالِمِ خَصْما وَ لِلْمَظْلومِ عَوْنا (امام علی ع) دشمن ظالم و یاور مظلوم باشید   
سلنه،،،،فکرکنم ازاونایی هستی که درآینده دوستت خواهم داشت

حالا چرا در اینده نمیشه از الان دوسم داشته باشی😂😂😂😂

1290