2726
عنوان

خانما لطفا بیاید خیلی حالم بده.

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 43 پست
ممنون گلم برام دعا کن

چشم پیش دکتر نرفتی؟نگفته دوباره یکی دو روز دیگه بیا آزمایش بده؟لک بینی ک نداری؟

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم پیش دکتر نرفتی؟نگفته دوباره یکی دو روز دیگه بیا آزمایش بده؟لک بینی ک نداری؟

رفتم گفت پس فردا بیا آزمایش بده 

نه لکه بینی و درد ندارم 

نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست !
رفتم گفت پس فردا بیا آزمایش بده  نه لکه بینی و درد ندارم

همینکه لکه بینی نداری خیلی خوبه رفتی آزمایش دادی منم خبر کن

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
2728
باشه عزیزم برام دعا کن خیلی نگرانم ممنون از همراهیت

فدات حتما دعات میکنم خواهر😊💜

ببین عزیزم تو یه بارداری داخل رحمی و کاملا اوکی،تیتر بتا هر ۴۸ ساعت باید 66% بالا بره

ولی بشکل طبیعی لزومی نداره که هی چک بشه،مگه کسی شرایط خاص داشته باشه(مثل شما ک فکر میکنم لقاح مصنوعی داشتین)

درهر صورت وقتی شک داریم،باید تیتراژ بتا انجام بشه...و اگه این شک تو سطح بالای ۲۰۰۰ باشه،سونوی کنترل انجام میشه...

ببین عزیزم تو یه بارداری داخل رحمی و کاملا اوکی،تیتر بتا هر ۴۸ ساعت باید 66% بالا بره ولی بشکل طبیع ...

خوب برای من که خیلی کمتر از ین حرفا بالا رفته .دوشنبه آزمایش دارم ببینم چی میشه .خدا خودش کمک کنه.

بچه ها ممکنه اولش دوقلو بوده ولی الان یکیش داره رشد میکنه ؟؟؟؟؟

سلام عزیزم ـ اصلا نگرانی به خودت راه نده ان شاءالله نی نی یا نی نی هات بخوبی دارن رشد میکنن ـ فقط استرس نداشته باش و خودتو با چیزای خوب سرگرم کن.منم پارسال سه جنین انتقال دادم ازمایشم مثبت شد ولی دقیقا بعد ازمایش ب لک بینی افتادم و  بتام دو روز بعدش دقیقا نصف شد و متاسفانه سقط شد. همین ک کمتر نشده تیتر بتات یعنی داره خوب پیش میره ـ واسه ما هم دعا کن خانومی

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
سلام عزیزم ـ اصلا نگرانی به خودت راه نده ان شاءالله نی نی یا نی نی هات بخوبی دارن رشد میکنن ـ فقط اس ...

عزیز دلم حتما برات دعا میکنم انشاءالله که به زودی طبیعی بلردار بشی گلم.نمیدونم نگرانم که تو سا روز دوبرابر نشده .میترسم کمکم رشدش کند بشه .شما هم برای من دعا کن منم هشت ساله که منتظرم .

عزیز دلم حتما برات دعا میکنم انشاءالله که به زودی طبیعی بلردار بشی گلم.نمیدونم نگرانم که تو سا روز د ...

حتما عزیزم . ان شاءالله به حق این ماه عزیز دامنت سبز بشه گلم. فقط استرس رو از خودت دور کن و استراحت داشته باش..منم رفتم تو سیکل میکرو دوباره. یه ماه دیگه نوبت میکرومه. توکل ب خدا ـ منم سیزده ساله منتظرم

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
حتما عزیزم . ان شاءالله به حق این ماه عزیز دامنت سبز بشه گلم. فقط استرس رو از خودت دور کن و استراحت ...

عزیزم انشاءالله که میگیره این بار .پس همدردیم .چیزی که نگرانم میکنه اینکه بتام روز دوازده بالای هزار بود ولی الان بعد سه روز خیلی بالا نرفته .از خارج رحمی میترسم .

عزیزم انشاءالله که میگیره این بار .پس همدردیم .چیزی که نگرانم میکنه اینکه بتام روز دوازده بالای هزار ...

احتمال خارج رحمی واسه کسایی ک د رسیکل ای وی اف هستن خیلی کمه عزیزم. چون جنین به داخل رحم انتقال داده میشه. توکلت به خدا باشه و نگران نباش. معمولا میگن واسه پسر بتا دیرتر بالا میره ـ ان شاءالله که گل پسر داری

2706