2737
2734

سلام دوستای خوبم میدونم خیلی هاتون از مادرشوهر و رفتاراش ناراحت میشید من خودم بعد این همه مدت تا حدی یه سیاست هایی را یاد گرفتم که الان خیلی آرامش فکری دارم اگه دوست داشتید سوال بپرسید تا بتونم از تجربیاتم تا حدی کمکتون کنم 🤗😘بازم همتون استاد هستید ولی به نوبه خودم گفتم بتونم راهنمایی کنم هم جنسای خودم رو 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگر مادرشوهرت هر حرفی بزنی بگه دروغ میگی؟ تو روت بخنده پشت سرت بد بگه؟ هر حرفی بزنی همه جا بگه؟ م ...

خوب بستگی داره شما چی میگی که این برداشت رو داره باید توضیح بدی من نمیتونم همین جوری نظر بدم دوستم یه خورده بیشتر از شخصیت مادرشوهر و خودت و نوع حرفی که زده شده و ایشون چنین حرفی رو گفته  رو به من بگو 🤗

خوب بستگی داره شما چی میگی که این برداشت رو داره باید توضیح بدی من نمیتونم همین جوری نظر بدم دوستم ی ...

مثلا میگه چرا رفتی خونه پدرت و شوهرت شب تنها گداشتی

میگم نمیخواستم برم خودش اصرار کرد که تا دیروقت سرکارم و بمون

میگع دروغ میگی

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
2738
خوب بستگی داره شما چی میگی که این برداشت رو داره باید توضیح بدی من نمیتونم همین جوری نظر بدم دوستم ی ...

کلا هر حرفی میزنه جوابی نمیدم.هیچ تعریفی باهاش ندارم

کلا همه دامادها و عروساش دروغ میگن

بچه هاش راست

بعد همه نشستن یه کاری انجام‌میده.میگم مادر چرا اینکار کردی ناراحت شدم.چنان قسم میخوره که اشتباه کردی و من اینکار نکردم که هیچکس جزات نداره به روش بیاره شاهدیم 

مثلا میگه چرا رفتی خونه پدرت و شوهرت شب تنها گداشتی میگم نمیخواستم برم خودش اصرار کرد که تا دیروقت ...

خوب عزیزم ببین همه تدبیر ودرایت ندارن متاسفانه ما ها تربیت کودکی رو فراموش میکنیم ایشون از نظر درک و یا گذشته شاید دوران خوبی نداشته و این خلل رو میخواد رو شما خالی کنه شما باید با خونسردی و سکوت کار خودت رو بکنی و برات واقعا مهم نباشه چدن ماها نمیتونیم به همه خودمون رو ثابت کنیم اکه خیلی هم زیاد اصرار ورد به این موضوع که دروغ میگی شما بگو با خوتسردی و خصوصا حرف رو جلوی شوهرت بکش و بگو این حرف که شما میگید قشنگ نیست من عروس شما هستم و بزومی نداره که بخوام دروغ بگم مدت زمان من رو به شما ثابت میکنه که شما  قطعا قصاوت اشتباهی دارید میکنید و من چون نث مادرم میدونم شما رو به دل نمیگیرم این حرفتون رو حتما شناخت شما در نورد من کامل نشده یا خاطره بدی از دروغ شنیدن دارید که در مورد من این استنباط رو میکنید 

کلا هر حرفی میزنه جوابی نمیدم.هیچ تعریفی باهاش ندارم کلا همه دامادها و عروساش دروغ میگن بچه هاش را ...

خوب دیدید من که گفتم شما حساس نباش و مثل یه خانم باوقار و سنگین که هستید خیلی با کلاس از بالا به موضوع نگاه کن و با حرف زدن درست قشنگ تو فکر ببرش که من اینجوری نیستم و توضیحاتی که دادم ... اگه ایشون هم دروغ گویی میکنه شما سعی کن به حرفی که منظورت به کس دیگه ایی هست حرف بیار تو حرف که کسی که دروغ میگه معلوم میشه شاید اطرافیان به روش نیارن ولی متوجه میشن خیلی با سیاست اگه هم گفت منظورت با منه شما بگو نه اصلا مگه شما دروغ میگید نفس کار رو دارم مثال میزنم وگرنه به شما جسارت نکردم 

خوب عزیزم ببین همه تدبیر ودرایت ندارن متاسفانه ما ها تربیت کودکی رو فراموش میکنیم ایشون از نظر درک و ...

من‌هیچ جوابی نمیدم.کلا وقتی پیشش هستم کر میشم

خوب دیدید من که گفتم شما حساس نباش و مثل یه خانم باوقار و سنگین که هستید خیلی با کلاس از بالا به موض ...

کار ازین حرفها گذشته.جوری که من راحت پیش بچه هاش میگم‌مادر چرا دروغ میگه همش؟

پسراش میگن دورو

دخترا میگن فکر کن‌مشکل اعصاب داره

اما خب هر ادمی صبری داره

من‌هیچ جوابی نمیدم.کلا وقتی پیشش هستم کر میشم

نمیدونم ولی هر کسی یه سری عقاید داره ولی شما هم میتونی تا حدی آگاهش کنی با سیاست واگر متوجه تشد هم رهاش کنی به حال خودش و به عنوان مادرشوهر فقط باهاش رفت و آمد کنی 

نمیدونم ولی هر کسی یه سری عقاید داره ولی شما هم میتونی تا حدی آگاهش کنی با سیاست واگر متوجه تشد هم ر ...

اخه چه سیاستی؟

مورد من سیاست برادار نیست

فکر کن با ادمی طرفی که فقط حرف حرف خودش

2706