2410
2553

چطور بهش نگاه میكنید! حتی اگه باهاش رابطه خوبی هم نداشته باشید مثلا بفهمید یه خطایی كرده مث دزدی مث رابطه مث قتل یاااا 

من خودم متاثر میشم خیلی ناراحت میشم برای هر انسانی كه گرفتار بشه مثلا دلم برای دكتر نجفی سوخت برای عاقبتی كه آورد و اصلا قضاوتش نكردم خدا هممون و عاقبت به خیر كنه كاش هیچ وقت چشممون بسته نشه و همیشه متوجه رفتارمون باشیم خدا بهمون رحم كنه انشالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

قتل در هر شرایطی قتله مگه برا دفاع از ناموس و جونت کجای زندگی نجفی دلسوزی داره

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
بستگی داره از کی رفتار اشتباه ببینم من اگه از همسرم رفتار اشتباه ببینم واقعا ناراحت میشم ولی رفتار و ...

عزیزم عکس پروفایل برا خودته

خسته تر از اینم که بحث کنم 😑اگه نظرتون مخالفه ریپلای نکنین لطفا
2714

ولی بقیه گناه ها ن اونا رو قضاوت نمیکنم شاید مجبور بوده 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
من که خودم خیلی اشتباها کردم خودمو نمیتونم.ببخشم چه برسه بقیه گاهی میشه بخاطر اشتباهای احمقانم دوس د ...

انشاءالله خدا هممون و ببخشه و عاقبت به خیر كنه با خوب بودن از الان به بعد گذشته و جبران كن

2706