2726
عنوان

دوست دختر سابق شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 56 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترجیحا جایی که احساس میکنی اون هست نرو

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

نامزد سابقش که بهم خورد دخترعمش بود ولی من گوزمم حسابش نمیکنم چون  نازمدم واقعا خودش رو ثابت کرد و میدونه خلی دوسش دارم و یکمی حسودم بهش گفتم من دخترحساسیم حواست بمن باشه بنده خدا خیلی سعی میکنه دل من نشکنه همه جوره هوامو داره

2728
حق داری فیلش یاد هندستون کرده

منم میگم چون همین داستان اسی دقیقا واسه شوهر منم اتفاق افتاده با این تفاوت که اون خواهراش نزتشتن دختر خاله رو بگیره 😔😕😕😕😕

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
حساس نشو برای خاله اش رفته شوهرت اصلا نباید موضوع دختر خاله اشو بهت میگفت که حساس بشی

همون روز اول بهم گفت چون نسبت فامیلی دور داریم گفت نمیخوام از کسی دیگه بشنوی البته میدونستم قبلا رفته خواستگاریش ولی نمیدونستم چرا بهم خورده

نمیتونم بگم کار من منطقیه یا نه...ولی منم از این مدل اخلاقا دارم..دوس ندارم شوهرم تو جمع ولم کنه و تنها بره با فامیلاشون خوش و بش کنه...

ولی اخلاق بدیه انصافا ...خودمون اذیت میشیم بیشتر...بیخیال بودن رو یادبگیریم بهتره

بانو نمیخام تو دلتو خالی کنما انشالا که چیزی نیست ولی حواستو بیشتر جمع کن اگه شوهرت خیلیم ادم درستی ...

منم دقیقا یکی از مشکلاتم همینه چون دختره خیلی یک جوریه کلا با خانما هم حرف میزنه با ناز و عشوس

2706