2726
من دوست ندارم نگران کنم ولی عزیزم گردن تو سه ماتگی باید قشنگ یگیره ۶ کلا کامله کامله .ینی الان بزاری ...

عزیزم رو شکم دوس نداره تا میزارم گریه میکنه ولی گهگاهی میاره بالا 

و یسر لی امری (خدایا کارم را برایم آسان گردان)💕❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره من بهداشتم نمیبرم میبزم فوق تخصص اطفال.‌خندید گفت اشکال نداره . برادر زادم ۹ ماهگی تازه غلط زد یه سال و نیمگی راه رفت الان از دیوا  راست میره بالا سه سالشه. بچت دقیقا چه کارایی میکنه چند ماهشه دقیق

دختر من هفت ماهشه تازه غلت میزنه یه دستشم زیرش گیر میکنه. 

خیرش را ببینی گلم.ان شاءالله ک همیشه سالم و سلامت باشه زیر سایه پدر مادرش .موفق باشید

اصلا مقایسه نکنید . یکی زود غلت میزنه یکی دیر شایدم اصلا نزنه یدفعه چهاردست و پا بره . دحترمن ازدوباره 3ماهگی غلت زد ولی الان ک 5ماهش تموم شده اصلا نمیشینه . منم کاریش ندارم . بچه هرکاری دوست داره باید انجام بده

مینا قری هستم
پس چجوری نگرفته؟ ینی بغلش میکنی خودش راحت سرشو اینور اونور میچرخونه یا سرشو بزاره رو شونت و برداره؟

سرشو به من میچسبونه دور ک نگه میدارم سرشو بالا نمیاره😕

و یسر لی امری (خدایا کارم را برایم آسان گردان)💕❤
اصلا دیر. نیست پسر. منم اخر. هفت ماهگی غلط خورد. ولی پسر. خپاهرم اخر سه ماهگی

عزیرن دختر منم رو شکم نمیره نگرانم ..کی نشست کوچولوت .کی راه افتاد؟

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..