2733
2734

توروخدا هرکی موافقه فقط بیاد بگه که موافقم الکی مسخره بازی در نیارین و به تنبلی تون افتخار نکنین

سلام بچه ها میخام دیگه تنبل نباشم و خونم همیشه تمیز باشه💪🙋❤ دیگه نمیخام وقتی مهمون سرزده رسید هول بشم درو باز نکنم یا همه چی رو تو کابینت و اتاق قایم کنم و درشو قفل کنم😧😧

من خودم خیلی هول میشم وقتی مهمون سرزده میاد یا کسی قراره به خونمون بیاد.

دیگه میخام زرنگ باشم تا وقتی کسی رو مهمونی دعوت کردم اون روزم فقط برای رسیدگی به خودم و غذام باشه نه خونم😘😘😘

وقتی مهمون سرزده هومد هول نشم و با روی باز درو براش باز کنم😍😍 

خدا بیامرز مادربزرگم همیشه میگفت مادر هر روز که از خواب پاشدی اول خونت رو اب و جارو کن حتی اگه بچت گریه کرد اول خونه رو اب و جارو کن چون اگه مهمون سرزده بیاد نمیتونی به مهمون بگی وایسا من خونمو مرتب کنم ولی پیش مهمون میتونی بیای به بچت شیر بدی😊😊😙

بچه ها این تاپیک من فقط برا خونه نیست هرروز مطالب جزئی تری رو میذارم براتون+ماسک برای صورت و مو+نکات زناشویی+نکات فرزند پروری

هرشب هم باید گزارش کار بدیم 😉😉😉😉 هرکی موافقه یا علی☺☺

پسرایی که میگن هیچی بدتر از گل خوردن دیقه نود نیست ....                                                              تا حالا دو دیقه مونده به افطار پریود شدین؟😕😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من همیشهههه خونم مرتبه ب خودم میرسم پوست ومو وهرچیزدیگه😊

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2738

مگه خونتون کثیفه هر روز کاراتو کنی خونت کثیف نمیشه خونه من همیشه برق میزنه هرکی میاد هرموقع کیف میکنه

موهای سفیدی ک هی داره رو سرمون زیاد میشه...ارث بابامون نیست!!!‌حرف های نزده تو دلمونه.
2706