2410
2553

والا قبلنا ک بودن روزی ی دونه بیشتر حذف نمیکردن

الان ک چنددددددد روزه نیستن..میگی حذف کنن..اونم همشو ی جا

چ توقعاتی داری خواهر

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا قبلنا ک بودن روزی ی دونه بیشتر حذف نمیکردن الان ک چنددددددد روزه نیستن..میگی حذف کنن..اونم همش ...

نمیدونستم 

حالا پست اخرمم بترکونه بسمه

اون‌روزی‌که‌حرفای‌‌بقیه‌روم‌تاثیر‌نزاره.اون‌روز‌عید‌منه🤨
2456

نی نی یار جواب نمیده ک😒

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
فقط تاپیکایی که محتوای خصوصی دارن میترکن اونم روزی یکی فقط پیام بدی تو خصوصی بهشون

پست اخرم محتوی شخصیه

نمیدونستم  حالا پست اخرمم بترکونه بسمه

@نی_نی_یار_3    

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
2714
ني ني يار٥وصدابزنيداون مهربونتره

واسش پیامم فرستادم دو روز پیش . ولی خبری نیس

قریون دستت واسه تاپیک اخرم ی گزارش بزن 

واسه موهامه

منم گزارش زدم