2737
2734
عنوان

ماماناي تازه

73 بازدید | 16 پست

سلام ميخواستم ببينم شما كه تازه ني ني دارشديد خيلي خرجتون ميشه؟مثلا ماي بي بي و شير و اينا 

چيا ازالان بخرم و نگه دارم يواش يواش

اللهم عجل لولیک الفرج ...

خب خرج اضافه میشه. بنظرم فقط پول نقد نگه دار. پول باشه ادم‌ میره میخره دیگه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

من نی نیم توراهه،خانومافقط اومدم بگم که توروخدامای بی بی نزنین به بچه هاتون کیست میاره مخصوصاپسر،پسرخاله ی من 9ماهشه بیضه اش کیست داره دکترگفته ازمای بی بی وزودختنه کردن😔

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب خرج اضافه میشه. بنظرم فقط پول نقد نگه دار. پول باشه ادم‌ میره میخره دیگه

نه زیاد من هفته یی یه قوطی شیرخشک میخرم ۳۰ تومن یه بسته و نیم پوشک استفاده میکنم میشه ۷۰ -۸۰ تومن یعنی ماهی بین ۴۰۰-۴۵۰ خرجشه البته شیرخودمم میخوره وگرنه شیرخشک باید بیشتر میخریدم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
من نی نیم توراهه،خانومافقط اومدم بگم که توروخدامای بی بی نزنین به بچه هاتون کیست میاره مخصوصاپسر،پسر ...

فکر کنم همون ختنه کردن. وگرنه من دخترم ۸ ماهش و خیلیا دیگه همچین‌ چیزی ندیدم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738
خب پس ماي نكنيم چيكار كنيم؟؟

کهنه بگیرعزیزم جاهای مهم که میری پوشکش کن

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
نه زیاد من هفته یی یه قوطی شیرخشک میخرم ۳۰ تومن یه بسته و نیم پوشک استفاده میکنم میشه ۷۰ -۸۰ تومن یع ...

خب من دوتا شیر خشک میخرم. قطره مولتی ویتامین و آهنش هست. غذای هروزش توش ماهیچه داره. و ....

خب من دوتا شیر خشک میخرم. قطره مولتی ویتامین و آهنش هست. غذای هروزش توش ماهیچه داره. و ....

آره خب بچه ی منم به غذای کمکی بیوفته خرجش بیشتر میشه انشالله از ماه آینده

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
آره خب بچه ی منم به غذای کمکی بیوفته خرجش بیشتر میشه انشالله از ماه آینده

اره. حالا بخورن ادم‌ میخره والاه دختر من هی داره لاغر  تر میشه. بخدا همش در حال آشپزی برا اونم

اره. حالا بخورن ادم‌ میخره والاه دختر من هی داره لاغر  تر میشه. بخدا همش در حال آشپزی برا اونم

والا پسر من داروهایی که باقاشق یا قطره چکون میدم با کمال میل و دهانی باز میخوره خداکنه غذا هم همینجور بخوره

والا پسر من داروهایی که باقاشق یا قطره چکون میدم با کمال میل و دهانی باز میخوره خداکنه غذا هم همینجو ...

غدا میخوره. ببین روزی ۳ تا ۲۱۰ تا شیر میخوره روزی ۳ وعده غذا دوتا میان وعده کلی لاغرررر شده ها. دکتر میگه طبیعی. شیر خشک پف 🙁

2706