2737
2734
عنوان

آزمایش تیرویید

130 بازدید | 17 پست

سلام

من یک ماه پیش آزمایش تیرویید دادم ومشخص شد تیروییدم کم کاره.

دکتر بهم لووتیروکسین داد و گفت بعد از یک ماه دوباره آزمایش بده، حالا میخام بدونم که نیازه قبل از آزمایش چند روز قرصمو نخورم؟ 

در دلم چیزی هست، مثل یک بیشه نور، مثل خواب دم صبح

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ببخشید نصف قرص مصرف میکردین ؟؟؟ منم تیروئیدم کم کاره  قرص از داروخونه گرفتم  نمیدونم مصرفش ...

بستگی داره که تیروییدت چقدر کم کار باشه، برای بعضیها یه قرص کامل هم تجویز میشه، حتما هم باید نیم ساعت قبل از صبحانه خورده بشه

2738
من عددتیروئیدم روی ۷بوده اومده ۲وخورده ای یه قرص کامل استفاده میکنم شماچی؟؟من واسه بارداری هم بایدحت ...

واسه من ۴.۸ بوده بعد از دو ماه قرص خوردن شده ۴.۲ البته من نصف قرص میخورم

منم کم کاری تیروییدم لب مرزه ولی چون باردار شدم باید قرص بخورم.

مواظب باش میگن بایددقیق داروبخوری اگه کم زیادبشه رواعصاب ومغزبچه تآثیرمیزاره...واسه من تنبلی آورده نمیزاره بارداربشم..شمامشکلی واسه بارداری نداشتین؟؟

مواظب باش میگن بایددقیق داروبخوری اگه کم زیادبشه رواعصاب ومغزبچه تآثیرمیزاره...واسه من تنبلی آورده ن ...

منم تنبلی تخمدان داشتم ولی بخاطر تیروییدم نبود، از نوجووونیم داشتم. کلی دارو و آمپول مصرف کردم، به لطف خدا باردار شدم.

منم تنبلی تخمدان داشتم ولی بخاطر تیروییدم نبود، از نوجووونیم داشتم. کلی دارو و آمپول مصرف کردم، به ل ...

خداروشکر...میشه بپرسم داروهاتون چیابود؟؟آی یوآی انجام دادین یاطبیعی؟؟

2706