2733
2734
عنوان

حاملگی بعد از بارداری پوچ

4247 بازدید | 20 پست

کسی هست  بارداری اولش  پوچ باشه و بارداری بعدی موفق؟؟؟ من الان سقط کردم بارداریم پوچ بود دلم نمیخاد تا حداقل شش ماهه دیگه حامله بشم ولی شوهرم راضی ب پیشگری مطمئن نیست میگه طبیعی جلوگیری کنیم ولی من میترسم دوباره حامله بشم و پوچ بشه...بارداریم اولمم ک پوچ بود ناخاسته شد خیلی حالم خرابه..چرا مردا آنقدر خودخواه هستن😔😔😔😔

الآن چن روزه خونریزی و درد دارم ولی اصلا براش مهم نیست ی درصد احتمال نمیده ک شاید دوباره هم تکرار بشه  ن بفکر اینکه بره دکتر درمان کنه چون اسپرمش ضعیف بفکر جلوگیری مطمئن نیست اخه من چیکار کنم من شدم وسیله ازمون خطا من فقط باید این وسط سختی و درد بکشم😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نبا‌ش من یه بارداری پوچ داشتم 6 ماه جلوگیری کردم وقتی اقدام کردیم بعد 3ماه باردار شدم یه دختر ناز تپل دنیا آوردم

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2731
نه ولی دکترم با نگاه شیطنت امیز بهم میگفت کاری کردی؟ فکر میکرد خودمو اذیت کردم خواستم بچه بیفته.&nbs ...

چون ناخاسته شد من ناراحت شدم خیلی غر زدم ک خدایا چرا قک میکنم برای همین اینجوری شد😔

2738
شما نفهمیدی چرا پوچ شد علتش چی بود؟؟

نه گفت معمولا این اتفاق واسه بارداری اول میوفته 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
جدا یک ماه بعد میشه اقدام کرد،؟؟؟ تو این یک ماه چی خوردین چیکار کردین ؟

خیلی معمولی بود خورد و خوراکم. مثل همیشه. فقط گذاشتم خونریزیم تموم بشه دوسه هفته بعدش پریود شدم وسط سیکل اقدام کردیم خدا یه پسر بهمون داد

سکوت چه زیباست وقتی همه دروغ میگویند...
خیلی معمولی بود خورد و خوراکم. مثل همیشه. فقط گذاشتم خونریزیم تموم بشه دوسه هفته بعدش پریود شدم وسط ...

ممنونم که جواب دادی .... من دیروز فهمیدم تو سونو ساک کلابه شده و باید دفع بشه تو هفته نه هستم... شنبه میرم پیش دکترم تا دیروز اصلا خونریزی نداشتم که دیشب خونریزی دارم ...سونوگرافی گفت اصلا جنین دیگه رشد نکرده.... فقط میگم این همه میگن سه ماه صبر کنین بعد پس نیازی نیست.... بشما دکترتون چی گفتن.... ببخشید که زیاد میپرسم

2706